Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Belülről szigetelt panellakást...

Redstorm72 kérdése:

Belülről szigetelt panellakást megéri venni?

Figyelt kérdés

Láttam egy lakást, ahol a külső falak belülről voltak leszigetelve 5 cm-es hungarocellel, amin dryvit hálót helyeztek el és az van vakolva, glettelve, majd festve.


Az ingatlanon kívül nincs szigetelés, az ablakok műanyagok és távhővel van megoldva a fűtés.



2021. jún. 6. 13:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
25 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha lehet kifejtenétek a véleményeket is, hogy mért igen vagy nem?
2021. jún. 6. 13:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj az ilyentől. Elég 2 lyuk rajta, pl hőtágulás miatt, csövek konnektor és a hungarocell és a fal között iszonyat penész lesz, ha akár 1mm hely is van köztük.
2021. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég jól leírják.


[link]

2021. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem vennék. Nem azért mert alapvetően rossz a belső szigetelés, hanem mert nem megfelelően megcsinálva nagyon tud penészedni. És sajnos azt, hogy milyen minőségben van kivitelezve, utólag lehetetlen megállapítani ránézésre.
2021. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 9 belső szigetelés katasztrófális minőségű. Nem szabad megvenni,
2021. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vétel vedd meg, de a szigetelést szedd le.
2021. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan környéken van ahol szeretnél vásárolni illetve olyan az ára, hogy bele kalkuláltak a szigetelés leszedését akkor talán én megvenném. De ennek a díjat igyekeznék bele alkudni. Amúgy meg belső szigeteltet én nem vennék.
2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a konténer ára akàr 200ezer, de ne a 30m ból alkudd le
2021. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvileg 2 éve van a falon a szigetelés. Kivülről nem látszódik semmi, hogy rohadna vagy penészedne. Persze én is szkeptikus vagyok a belső szigeteléssel szemben. Jó helyen van a lakás meg nem is rossz az ára. 4 szobás 68 négyzetméteres. Szerintem a szigetelés visszabontása nem lenne nagy munka. A lényeg ha meg is venném az a legjobb ha lebontom a szigetelést.
2021. jún. 6. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szigetelés lebontása semeddig nem tart, ami (viszonylag) nagy munka az utána megcsinálni a falat. Festés, burkolás, glettelés stb.
2021. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!