Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörs, Budakeszi vagy...

Budaörs, Budakeszi vagy Törökbálint. Hol vennének lakást?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyforma, de Budaörsön sok minden van együtt (nagyáruházak szinte egymás mellett), Törökbálint sem rossz egy cseppet sem, sem Budakeszi. Mindháromnak jó a levegője, mert erdők veszik körül.
2021. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bármelyik. De nekem Budakeszi a legszimpatikusabb.
2021. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Budakeszinek nagyon rossz a közlekedése. Budapestre bejutni egy horror. Akkor már Budaőrs.
2021. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
valószínűleg az lesz a befutó, köszönöm
2021. jún. 13. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsöt nagyon szeretem. Minden elérhető közelségben van és viszonylag szellős, akad azért zöld felület, szépen karbantartott. Törökbálint és Budakeszi is, de ők azért érezhetően faluból nőtték ki magukat, nekem sokkal "fullasztóbb" település mindkettő. Budakeszi közlekedése pedig tényleg brutális.
2021. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Abban esetleg tudnál segíteni, hogy ha családi házat szeretnénk, akkor mely részein nézelődjünk?
2021. jún. 15. 08:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Ingatlanosoknak nagyobb az összehasonlítás lehetősége. Nekünk, egyszerű polgároknak csak akkor van, ha éppen azt akarjuk, amit Te is.

Még egy megoldás: Keress rá az interneten mindhárom helységben a kínálatra és vonj el kb. 10 %-ot a kínált eladási árból. Ennyiért talán hajlandó eladni, ennyit talán tud engedni az árából.

2021. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt tudom megmondani hol NE. :) Budaörsön a belvárost kerülném, nagyon zsúfolt, minden lyukat beépítettek, rendezetlen. Felfelé a hegyen, vagy Bp felé, esetleg a lakótelep környékén is jó kis környékek vannak.

Ha Törökbálint, akkor minden újgazdag Tükörhegyben gondolkozik. Nekem inkább a Fácán utca a favorit, vagy Annahegy. Utóbbi nyugisabb, egyszerűbb emberek lakják. Zengő utca környéke is szimpi, bár eléggé kieső. Ha nem zavar, hogy nem belterület, akkor nekem Pistálynak is megvan a maga szépsége... Esetleg a Telenor székházzal szembeni terület.

Budakeszit kevésbé ismerem, a közlekedés miatt ha csak eszembe jut elborzadok. :)

5 voltam.

2021. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Törökbálint! Brutál gyorsan kelenföldön van a kék busz.
2021. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részletes választ :)
2021. jún. 15. 19:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!