Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 11.kerülethez mely kerületek...

A 11.kerülethez mely kerületek hasonlítanak amik közel vannak hozzá?

Figyelt kérdés

Imádom a 11.kerületet.

Van néhány pontja igaz amit kerülök de összességében nekem tökéletes.

Ezért is néznék olyan környéket ami hasonlít hozzá közbiztonságban, rendezettségben és persze közel lenne hozzá mármint a kerülethez.

Ahol szintén vannak nagyobb csomópontok is akár mint a Móricz Zs.körtér, Kosztolányi Dezső Tér, Újbuda Központ stb...

Budapest természetesen.



2021. júl. 3. 21:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
De sz.r kifogás.....😂😂😂
2021. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
24.jobb dolgod nincs mint itt szarni? -_-
2021. júl. 3. 21:43
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező!


Sajnálom hogy nem kaptál eddig normális választ pedig abszolút érthető és jogos a kérdésed.


Budapesten tényleg minden kerület nagyon egyedi de mivel én 9 évig éltem a 11. kerületben ezért tudok segíteni a válaszban.


Először is vegyük ketté Budát és Pestet.


A 4 legnagyobb lakosságú kerület a 11, 3, 14, 13 - azt hiszem a sorrend is ez.


A pesti oldalon tehát a 14 és a 13

A budai oldalon pedig a 3 és a 11


Igen Újbudához én leginkább Óbudát hasonlítanám.

Ugyanúgy egy nagy kerület, vegyes kerület nagyob jó részekkel és kevésbé azokkal. A hegyvidéki része a gellért hegyi sasadi árakkal vetekszik.


Belső Óbuda pedig a 11 belső részének áraival.


A lakótelepek viszont egy fokkal olcsóbbak Óbudán.


Én most vettem itt lakást és én imádom.

Szerintem a 11-ből ide érdemes jönni!


Remélem tudtam segíteni. Kérdezz nyugodtan ha kell.

2021. júl. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23.Köszönöm!

Végre egy igazán hasznos és normális válasz! :)

2021. júl. 4. 04:21
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

Igazán nincs mit. Más a hangulata a kerületnek de én pont ezt szeretem benne. Újbuda eléggé besűrűsödött, a 3. kerület kevésbé.

A másik pedig hogy Újbudán elszálltak az árak hihetetlen módon.


Talán a Hamzsabégi úton maradtak “lent” mert ott most gigászi vasútépítés lesz és amellett lakni kevésbé jó hiszen sok évig eltart majd.


Ha a 3. kerületről vagy annak óbuda városrészéről van kérdésed kérdezz nyugodtan.


Mivel mind a 11-et mind a 3-at elég jól ismerem ezért biztos fogok tudni segíteni.

2021. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25: hát azért Óbudának a jobb részei szerintem drágábbak... Próbálj csak Csillaghegy - Római környékén szétnézni, a zöldebb részeken...
2021. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!