Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek a 15. Kerulet...

Szerintetek a 15. Kerulet milyen élni? Könnyű közlekedés , normális emberek ? Vagy sok az afromagyar? Bocsi de ez is fontos 🤦🏻‍♀️

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Elég ronda kerület. Egy normális iskola sincs ott. Cigóból és kínaiból nincs hiány. Nem véletlen annyi ott egy lakás, amennyi.
2021. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Én nem lakom ott, de a testvérem igen, családdal. 3 év után már el akarnak költözni. Zsúfolt, veszélyesen közlekedő autósok vannak, lepukkant kisboltok, büfék, az egyik Aldi/Lidl-ben (nem tudom most, hogy melyik van ott) kétszer láttam már, hogy bombariadó miatt bekerítették a rendőrök, egyszer annak voltam szemtanúja, ahogy egy skinhead lerugdosott a buszról egy cigány asszonyt...


Viszonylag sok lehetőség van ismerkedni, vannak gyerek foglalkozások, talán ez az egyetlen előny.


A lakásban mindig van valami perpatvar, felújítás, volt, hogy két hétig le volt zárva a lift, és a 9. emeletről cipelhették le a gyereket babakocsival, a kíváncsi és hangos szomszédokról nem is beszélve.


Ha olyan környezethez szoktál, mint az I, XI, XII, XXII kerület, vagy a környező települések, akkor szerintem lehajtott fejjel, senkinek sem a szemébe nézve fogsz végigbaktatni az utcán. Látszik, amikor valaki nem odavalósi, ruházatából, gesztusaiból, a tekintetéből.


Legfeljebb akkor költöznék oda, ha csak a saját magam épségéért lennék felelős mondjuk diákként, de gyerekkel semmiképp.

2021. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Mint minden kerületnek, a XV-nek is vannak jobb és rosszabb részei. Vannak nagyon szép, nyugodt kertvárosi részek és vannak lepusztultabb részei is. Érdemes körülnézni. A kerület ellátottsága, közlekedése nagyon jó. Soroksárhoz, Csepelhez vagy más peremkerületekhez képest sokkal könnyebben éred el a belvárost. A panel részek semmivel nem rosszabbak más, hasonló panel részeknél.
2021. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Utolsoval ertek egyet. Igy altalanositani nem lehet. Ott is mint minden keruletben vannak jobb es rosszabb reszek. En kozlekedes szempontjabol inkabb a IV.et ajanlom.
2021. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a panel részek nem rosszabbak más hasonló panel részeknél?


Ezzel erősen vitatkoznék.


Óbuda, Újbuda. Egyértelműen jobb lakótelepek. Össze se lehet hasonlítani.

2021. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első két hozzászóló, ti melyik kerületben laktok?
2021. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az nyilván igaz, hogy mindegyik, de tényleg mindegyik kerületnek van jó része, még csepelnek és erzsébetnek és kőbányának és a 8kernek is.


DE!


Azért az ingatlanárak eléggé megmutatják milyen társadalmi közegben fogsz élni.


Most csak Budapestet nézve így néz ki a helyzet:


Gazdagok: I, II, XII, V

Gazdagok középosztály, alsó középosztály: VI, VII, XI, III, XIV., XIII., XXII.

Középosztály, alsó középosztály: IX., XVII, XVIII., XVI.

Alsó középosztály: IV., VIII, X,

Szegények: XIX, XV, XX, XXI, XXIII


Ez alapján lehet eldönteni melyik kerületet lövöd be. Pénzárca függő. Én a 2. csoportot szeretem mert VEGYES.

2021. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Utolso, nezz korul, h pl. IV. keruletben milyen arak vannak. Vecsey utca es kornyeke 100-150 millios hazak. Ujpest varoskapu kornyeken meg tele lepusztult ciganyteleppel, a lakotelepek meg szinten egy 3. kategoria. En csak errol a keruletrol tudok nyilatkozni, de az altalanositasod egy nagy ostobasag.
2021. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd a IV. kerület akkor is egy alapvetően munkáskerület. Viszont abban igazad van, hogy a külső része nagyon felkapott lett, sokkal drágább is mint az említett XV. kerület.


Igazad van, kerületeket nem lehet teljesen általánosan kezelni ezt írtam is. De mégis jobb egy jó kerületben egy kevésbé jó lakást mint fordítva. Ez az én véleményem.


Persze ha nem teheti meg valaki.

2021. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!