Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A "Zöld otthon program"...

A "Zöld otthon program" hogyan fogja befolyásolni az ingatlanárakat?

Figyelt kérdés

Van egy új tervezete a kormánynak: Zöld otthon program.

A lényege: "Az MNB ezúttal is nullaszázalékos kamat mellett biztosít majd refinanszírozási forrást a hitelintézeteknek, amelyet azok legfeljebb 2,5 százalékos, a futamidő végéig rögzített ügyleti kamat mellett hitelezhetnek tovább a lakossági ügyfeleknek. A program keretében magas energiahatékonyságú új lakások, családi házak építésére, illetve vásárlására nyújtható hitel, legfeljebb hetvenmillió forint összegben és maximum 25 éves futamidővel."


Hogyan és mennyi idő alatt fognak ettől változni az ingatlan árak? Miként fogja befolyásolni a használt lakások, de első sorban a használt kertes házak árát első sorban a megyeszékhelyeken. (Debrecenben házvásárlás előtt állok...)Az anyagárak tovább fognak emelkedni?



#ár #árak #emelkedés #csökkenés #Zöld otthon program
2021. júl. 7. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy a bankokat. S ezt is, mint mindent, szó nélkül hagyni fogjuk. Már kidolgozták a Great Resetet. Minek a magántulajdon? Adósodjunk el egész életünkre, sőt, még a gyerekeink is örököljenek adósságot. Tényleg nem látjátok, hogy ez már égető probléma? Vagy a gyerekeitek se számítanak? 4 év alatt itt a faluban, Veszprém megyében is megtriplázódtak az árak, persze a spekulánsoknak jó ez, csak azt kérdem ezektől az emberektől, hogy a sírba is magatokkal viszitek azt a sok pénzt, csak az anyagi javak a fontosak?
2021. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11:

Nem tudom ez hogy jön a kérdéshez, ami az ingatlanárakra (!!!!) vonatkozott... Most nem akarok sem a véleményed mellett, sem az ellen állást foglalni, de abban szerintem mindenki egyetért hogy ehhez a kérdéshez ennek semmi köze.

2021. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

A Great Reset az a nagy egész.

Ennek a kirakósnak az egyik darabkája az ingatlanpiac.

Az ingatlanpiac, amelyet sikeresen tönkretettek, és gondoskodtak arról, hogy az embereknek egy életre el kelljen adósodniuk ahhoz, hogy otthon tudjanak teremteni.

Vagy a másik eset, amikor a lehetőségek és a jövőkép hiánya miatt elmarad a családalapítás.

NEM a 11-es voltam, de teljes mértékben egyetértek vele.

2021. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, örülök ennek, 13-as. A 12-esnek viszont nem jutott el az agyáig, volt egy jó kis eszmecserénk, ami törölve lett, szerencsére, megkaptam az agyatlan, alusapkás jelzőket is. Vannak ilyen emberek sajnos, akik nem látják a fától az erdőt, én csak a gyerekeit sajnálom.
2021. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos arról az eszmecseréről lemaradtam. Ám ha létezik fontos dolog a világon, akkor az nem más, mint felnyitni a fehér európaiak szemét:

A háttérhatalmak a vesztünket akarják.


Két kifejezést mondok, amit én már az iskolákban is KÖTELEZŐVÉ tennék, hogy tanítsanak, rakják ki az osztályterem falára. Ezt a két dolgot kellene plakátolni mindenhová, pumpálni a hírekben. Létfontosságú és rendkívül sürgős lenne felnyitni az emberek szemét. Különben végünk néhány évtizeden belül.


1) The Great Reset

2) White Genocide Project


Ezt a két kifejezést úgy jegyezzétek meg, mint a lakcímeteket! Ez a finálé. A végjáték. A huszonnegyedik órában vagyunk.


ÉBRESZTŐ EMBEREK!

2021. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Nem értik meg, kár őket győzködni. Az egyik mostani kérdésnél, ahol a kérdező nem akar hitelt felvenni, a végén már a halálát kívánta az egyik válaszoló. Ezeknek kár bármit is írni, teljesen megbolondította őket az anyagi világ, szegény dédim az ilyeneket úgy porig alázná, hogy szégyenükben elsüllyednének.
2021. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: De rtjük, egy szóval ne írta senki hogy nem igaz az amit mondtok. Csak ez a kérdés kurvára nem erről szól, ezen mit nem lehet érteni?
2021. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Ez teljesen jogos, viszont ott van a 7-es válasz, én arra reflektáltam. Sajnos én ilyen vagyok, kiírom magamból, amit gondolok.
2021. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!