Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Budakeszin élni?...

Milyen Budakeszin élni? Tényleg nagyon borzasztó a közlekedés?

Figyelt kérdés

Párommal most nézünk ingatlant és úgy tűnik megtaláltuk a megfelelőt Budakeszin.

Milyen ott élni? Tényleg nagyon borzasztó a közlekedés Pestre, akár busszal, akár autóval? Párom a Déli pályaudvar környékén dolgozik, mennyire nehéz oda bejutni vagy onnan kijutni? Mennyire biztonságos város? A Makkosi út érdekelne a leginkább, ott találtunk egy házat egész jó áron.


2021. júl. 7. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Állítólag lesz majd busz-sáv, de tény, hogy nem egyszerű bejutni a csúcsforgalomban.

A környék viszont jó és szép.

2021. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Nincs bkk kozlekedes gyakorlatilag.


Ha otthonrol dolgozol es bevasarolni se jarsz havi 1x-nel gyakrabban ,akkor jo. Vagy rendelj mindent.

2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha koran indulsz akkor teljesen OK.
2021. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A közlekedés nem jó, de azért vélhetően fogják fejleszteni. Ez minden agglomerációs településre igaz szinte, bár vannak kivételek.


Cserébe kárpótol a gyönyörű környezet.

2021. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marhajó lehet ott élni, közlekedés biztos horror, de hát Budapest vonzáskörzetében mindenhol az.


Én Telkibe jártam ki és vissza egy időben Budsakeszin át ment a busz igazából nem volt különösebben vészes. Igaz én alapvetően pont fordítva mentem mint a tömeg.

2021. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű hely, de borzasztó a közlekedés. Próbáljátok ki. Hétköznap reggel próbáljatok több irányba kijutni Budakesziről, csúcsforgalomban pedig "haza".

Nem kell elhinni, hogy brutál a közlekedés, tényleg érdemes meggyőződni róla mielőtt odaköltöztök.

Ha részetekről belefér az, amit tapasztaltok, akkor tök jó! :)

2021. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%

Hetkoznap,reggel 7-8-9 kozott van forgalom,akkor erdemes egy 20 perccel korabban indulni,de amugy mar nem veszes. Par eve tenyleg borzaszto volt.

Emellett en imadok Keszin lakni,es a reggeli orakon kivul a kozlekedes tokeletes. A busz kb 5 percenkent jar

2021. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Közlekedés=halál, tapasztalat. Környék: régen élhető volt (90-es évek vége, 2000-es évek eleje), de iszonyat mértékben túlnépesedett, eladtak minden talpalatnyi területet, lakóparkok épültek egymás szájába, borzalmas lett. Közbiztonság egykor nagyon jó volt, mára siralmas.... Egy sváb nagyközségből egy pöcegödör lett tulajdonképpen, hála a kiköltözőknek, az ész nélküli bővülésnek, és a belterületbe vont területek elmutyizásának, és annak az iszonyatos mértékű átmenő forgalomnak ami a komplett budai agglomeráció zúdít Budakeszire.
2021. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!