Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Battonyára költözni?...

Érdemes Battonyára költözni? Milyen hely közbiztonságilag?

Figyelt kérdés
Baromi olcsón vannak a jó állapotú házak is. Ez a munkalehetőségek/infrastruktúra hiányából fakad, vagy pedig rossz a közbiztonság, lakosság összetétele? Előbbi nem számít, mivel fixen távmunkán vagyok, utóbbi a fontos, erről viszont nem igazán találtam infót (rosszat sem). Olyanok válaszoljanak, akik ismerik a várost! Köszi a segítséget!

2021. júl. 13. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a helyedben kihagynám. :)

Viszont, ami eszembe jutott, az Hunya. Nincs munkalehetőség, normálisan csak egy irányból közelíthető meg, és nagyon olcsók a házak. Legalábbis amikor utoljára láttam hirdetést. Nem tudom, mennyire vannak ott most eladó házak. Mindenesetre egy nagyon barátságos település, csak bringával szoktam néha arra járni, de közvetlenek az emberek, nekem nagyon pozitív az egész.

2021. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hírekben azért hallhattál már Battonyáról, de egyébként ugyanolyan, mint a többi hasonló nagyságú város. Bnőm oda valósi, a férje rendőr. Munka nem sok van, mezőgazdaság
2021. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Frissebbet nem találtam, ez jót is jelenthet.

2021. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Jájj more, ha szereted a fekete rigókat akkor költözz, amúgy nagyon xar hely, párszor voltam ott
2021. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon gyorsan engedd el.

Amúgy régebben sok román vett házat Battonyán a határ közelsége miatt, 90%-uk máig eladó.(vagy 10 éve árulják..)

A lakosság 'összetétele' békés megyei szinten is borzasztó, ami sokat elárul a közbiztonságról meg a település vonzerejéről is.. :D

2021. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegy neked, hova költözöl, csak olcsó legyen a ház, és kis faluban is el tudnád képzelni az életed, javaslom, fontold meg az őrséget. Gyönyörű vidék, dolgos, közvetlen emberekkel. De idő kell, amíg az új beköltözőt befogadják.
2021. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, vegyesek az érzelmeim a várossal kapcsolatban.

1-es: amit írtál (Hunya) valóban barátságosnak tűnik, külön köszi ezt a tippet!

6-os: Őrség biztos jó hely, de én az Alföldre mennék inkább viszonylag olcsó és "tiszta" faluba/kisvárosba. Azért ment a zöld neked is.

2021. júl. 14. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ennél jobb kisvárosok, valahogy mikor arra járok olyan érzésem van, mintha megállt volna az idő 20 éve, nem fejlődik, üres az egész. Túl közel van a román határ, a strand mindig dugig van velük.
2021. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: köszi a választ! Esetleg tudsz mondani jobb kisvárost (leginkább Békés vagy Csongrád megyében), ami hasonló méretű, mint Battonya? Sajnos szűkös a keret, nagyon max. 10 misit tudok költeni házra (felújítással együtt).
2021. júl. 15. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Békés megyében elég sok élhető kisváros és falu van, ha nem szempont a munkahely.

Mezőberény, Gyomaendrőd, Szeghalom, Dévaványa, ezek kapásból, amik nem nagyon kicsik, és ennyiért már szerintem lehet lakást, házat venni.

De vannak kisebbek is, Kamut, Murony például.

2021. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!