Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tudok külföldön ingatlant...

Hogy tudok külföldön ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 11:31
 1/9 A kérdező kommentje:
A magyar ingatlanportálokon úgy láttam nem lehet külföldi ingatlanokat találni
2021. júl. 18. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az adott ország ingatlanpiaci portáljait érdemes nézni.


Ugyanakkor számít, hogy melyik országról van szó, nem mindenhol van lehetőség vásárolni, van ahol kritériumokhoz kötött (pl állampolgárság).

2021. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha erre nem sikerült rájönni szerintem hagyd is a fenébe.
2021. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

3-nál a pont.... :)


Szerintem a saját falujában is gondja lenne....

2021. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs egy nemzetközi angol portál vagy ilyen.

Ha nyaralót akarok külföldön de nem tudok eligazodni a nyelvezete miatt.

Vagy

Ha van egy külföldi aki magyarországon akar nyaralót venni akkor azt hogy tudja megtenni?

2021. júl. 18. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
keresel egy angolosul beszélő ottani ingatlanost ,
2021. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5: pl. a külföldi felkeres egy (nemzetközileg is ismert) ingatlanos céget!
2021. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Ezeken tudsz mindenféle helyen lévő ingatlanokra keresni. Egy kis adalék: Én egy időben nagyon komolyan szerettem volna venni Bulgáriában a Sunny Beachen egy kis apartmant, és kíváncsiságból rákerestem magyarul a bolgár ingatlanokra. Találtam pár oldalt, ahol voltak hirdetések. Na az a vicc, hogy ami mondjuk a magyar oldalon meg volt hirdetve 30 ezer euróért, ugyanazt megtaláltam rigthmove-on 25 ezerért. Teljesen ugyanazt a lakást.

2021. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xswerdy ***** válasza:
kifejezetten üdülő ingatlankora specializált magyar ingatlanügynökségek vannak, pl. spanyol meg floridai piacra biztosan. Ők tudnak segíteni a jogi ügyintézésben, hitelben, stb. Persze - ahogy az előző is írja - nem ingyen. Az adott ország ingatlan portáljain jó eséllyel találsz olcsóbban, de ha te nyelvi nehézségekkel küzdesz, akkor neked kell egy magyar közvetítő.
2021. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!