Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a közbiztonság Budapest...

Milyen a közbiztonság Budapesten a 16. és a 17. kerületben?

Figyelt kérdés
Vannak rossz közbiztonságú részek azokban a kerületekben, amelyeket célszerű elkerülni ingatlanvásárlás céljából?

2021. júl. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egesz 16 es 17 ker gaz.
2021. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem úgy nem vészes, hogy az utcán nem kötnek beléd, a lakatosok nem járnak ott falkában. De külkerület mindkettő, és mivel a belváros végig lett kamerázva, a betörések szignifikánsan megnőttek, mert kint könnyebb. Ha védhető ingatlan, akkor ok.


De ilyen utcai kötözködések nincsenek, jártam ott sokszor éjszaka is.

2021. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
16-ot jónak tartom, többször voltam is már arrafelé lakásnézőbe. 17.-et nem ismerem.
2021. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A közbiztonság mindkettőben jó, így ebből a szempontból bármelyik jó választás lehet.
2021. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most jó vagy megölnek?
2021. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Peremkerületekben valamennyire talán gyakoribbak a betörések, mint nem beremkerületekben, de egyáltalán nem gyakoribbak, mint bármelyik agglomerációs vagy vidéki kisebb-nagyobb városban.

Teljesen biztonságos mindkét kerület, az első válaszoló nyilván troll,szerintem nem ismeri egyik kerületet sem.

2021. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 2 legbiztonságosabb kerület a statisztikák szerint. Én a 17-ben nőttem fel, de a 16-ban élek. Sosem volt problémám.
2021. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!