Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aláírás tanúsítvány mintát...

Aláírás tanúsítvány mintát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Egy ilyen papír kellene, hogy az illető távollétében helyette is aláírhassam a szerződéseket. Interneten nem találtam. Lehet ilyet valahol kapni? Ha tudja valaki a szöveget az is jó.
2021. aug. 15. 20:24
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
Én ezt csak alàíràsmintaként ismerem, és közjegyzőnél csinàltattuk, személyes megjelenéssel természetesen.
2021. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az illető idősek otthonában van (nem cég), ezért kellene egy ilyen papír, hogy ne kelljen mindig szaladgálni.
2021. aug. 15. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, ne válaszolj a kérdésemre, de ha valaki az idősek otthonában lakik, annak milyen szerződéseket kellene aláírnia? Lehetséges, hogy kell, de érdekelne, hogy mégis, milyen tárgyú szerződésekről lenne szó. Pl. a "Csak saját kezébe" küldött küldeményeket a posta semmiképp nem adja ki másnak, hiába van rá meghatalmazásod, hogy átveheted. Saját tapasztalatom, pedig budapesti posta igazgatójáig is felmentem. Nem és nem adták ki.

Esetleg privátban is megírhatod, mert van mintám több féle.

2021. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemrég került be az otthonba, így még nincs eladva a háza, így elég sok mindent kéne papírozni, egyszerűbb lenne ha lenne valami papír, hogy az ő nevében eljárhassunk.
2021. aug. 16. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!