Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy ablak nélküli konyhás...

Egy ablak nélküli konyhás lakást nagy hülyeség megvenni? mert szerintem igen, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés

#ablak nélküli
2021. aug. 21. 13:33
A kérdező szavazást indított:
mega baromság megvenni
ha jó áron van a lakás, miért is ne?
18 szavazat
1 2 3
 1/23 qkker1 ***** válasza:
100%
A konyhában nincs ablak, vagy az egész lakásban?
2021. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem találom jónak még akkor sem, ha olcsó, mert az ember sok időt tölt el a konyhában. Szinte minden tevékenységhez villanyt kell majd kapcsolni, ami évek során elviszi azt a pénzt, amennyivel olcsóbban vetted. Ezen kívül a sok kapcsolástól hamarább tönkre megy maga a kapcsoló és az égő is. Én semmiképp nem venném meg.

Utólag nem lehet nyitni valamerre?

2021. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

na hát erre nem is gondoltam, h még kapcsolgatni is kell, én csak a melegre gondoltam, meg a párára ami ott összegyűlik egy főzés során. nem sajnos :((


1# a konyhában

2021. aug. 21. 14:00
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem venném meeg semmi pénzért. Nekem kell az ablak a konyhába. A napom egy részét ott töltöm, nagyon depresszív tud lenni egy sötét konyha, akkor is, ha szuper világítással rendelkezik. Fontos a természetes fény. Van azonban, akit ez nem zavar. A nővérem évek óta lakik olyan lakásban, ahol nincs ablak a konyhában. Őt nem zavrja.
2021. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó páraelszívóval ki lehet bírni szerintem.
2021. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Én nem érezném ott jól magam, és sok időt töltök a konyhában. De pl. öcsémnek már az is hatalmas főzés, ha egy rántottát összedob, egyébként meg étteremben eszik vagy házhoz rendel. Őt nem zavarná, hogy ablaktalan a konyha.
2021. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezt neked kell tudnod kérdező, hogy igényled-e a természetes fényt a konyhában.

A szagok ellen egy páraelszívó a megoldás, a villanyszámla pedig a mai LED lámpák korában nem fog földhöz vágni. Ez ne tartson vissza.

2021. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha a konyha egy beugró rész, ami így összenyitott a nappalival vagy előszobával, akkor lehet élhető. Ha külön zárt szoba, akkor felejtős.
2021. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
későbbiekben, ha el akarnám adni, nem akarom hogy emiatt legyünk hátrányban. Szóval ha már sok pénzt ráköltök, szeretném ha értékes legyen
2021. aug. 21. 18:35
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet összenyitni egy másik helyiséggel? Nem kellene egy teljes falat kivenni, elég volns pl. egy 1m magas 2m széles áttörés, derékmagasságban. Sokat dobna rajta.
2021. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!