Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb olcsóbb kerület?

Melyik a legjobb olcsóbb kerület?

Figyelt kérdés

Ahol 2 szobás társasházi lakásokat 30 (+- 1-2)millióig lehet venni?


Mátyásföldről hallottam, hogy jó.


Budafok? zugló?



2021. aug. 23. 16:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
egyetértek veled 10es. Szerintem abbahagyom lassan a gyk-s pályafutásomat, mert valahogy olyan szintű GYP van itt, tisztelet a kivételnek, hogy az már fáj :D
2021. aug. 25. 13:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy ingatlanos röhögött ki mikor mondtam neki, hogy olcsón Zuglóban is keresek lakást, neki sem volt róla halvány fogalma.
2021. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A Róna utca környéke jó hely, az igaz, az elejétől a végéig és a belváros felé eső része valamivel jobbacska, mint a másik. Viszont vannak olyan szakaszai, ahol égen földön semmi tömegközlekedés nincs egynapi járóföldön belül. Persze túlzok, de mondjuk 8 perc gyaloglásra találsz egy nyamvadt trolivonalat, amin jár 10-15 percenként is már a troli. Én folyamatosan követem a zuglói ingatlanhirdetéseket is 5 éve, úgyhogy látom, hogy mit árulnak mennyiért és ezért is írtam, hogy ami itt benne van a 30-ban, az nem az, amibe rögtön jó szívvel beköltözöl. Pl. volt egy lakás Herminamezőn egy igazán jó, csendes utcában, tömegközlekedéshez közel, kertes társasházban. Az pl. 2 szobás volt, 29 m-ért hirdették vagy 3 éven keresztül, óvatosan engedve az árból is 2-3 milliót, hiába. Hát, nem véletlenül nem kelt el, meg kell hogy mondjam. A ház majdnem összedől, ami már önmagában jelzi, hogy milyen a lakóközösség, mire lehet számítani, a lakásból valaki kihalt, ott volt minden cucca, látszott rajta, hogy 50 éve volt talán az utolsó felújítás. Zuglónak sok része jó hely, van sajátos barátságos atmoszférája, de ami itt ennyibe kerül, az nem véletlenül kerül ennyibe.
2021. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!