Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi két balatoni nyaraló...

Az alábbi két balatoni nyaralóból melyiket vennétek meg, vagy hagynátok meg, ha a másikat el kéne adni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 22:15
A kérdező szavazást indított:
A parthoz közelebbit (2-3 perc séta), amely egy társasházi nyaralóban levő kis lakás, ahol 4 ember is már szűkösen fér el.
A parttól távolabbit (autóval 10 perc, gyalog fél óra), de 8 ember is kényelmesen elfér benne, és saját kertje van.
27 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még kiegészítenék, hogy egyik sem felújítandó, mert jó állapotban vannak, és az állandó lakóhelytől sem jelentős a két nyaraló távolságának a különbsége.
2021. aug. 29. 22:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen célból kell, milyen ok miatt nem kell? Befektetés? Saját nyaralás? Kiadás? Melyiknek mennyi a fenntartása? Melyik mennyit ér? Miért kell választani?

Kevés az infó.

Nekem egyik sem kellene. Eladnám mindkettőt.

2021. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyedi megítélés, preferencia, családi állapot, életkor, munkabírás, egészségi állapot függvénye. Ha valaki szeret 8 más emberrel együtt lenni, bírja gondozni a saját kertet és nem gond számára a fél óra gyaloglás a tópartra a 10 perc fürdőzéshez (majd vissza megint fél óra), az válassza azt.
2021. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
a nagyobbat választanám. fél óra séta nem a világ vége, viszont a kisebben a család se férne el
2021. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját használatra kéne, és valamelyiket muszáj választani, akkor mindenképpen a kerteset venném, pont a kert miatt (de ez csak egyéni preferencia). De egyébként leginkább egyiket se, mert a nyaralónak nem látom létjogosultságát a jelen élethelyzetemben.

Kiadni valószínűleg jobban megéri a vízhez közelebbi "lakást".

2021. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt venném meg, mivel egyedülálló vagyok és nem autózom.:)
2021. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat használnám ki jobban a családdal - szerintem sok rokon és barát gyerek is jönne látogatóba, jó buli lenne. Fél óra gyalog nem sok. Az elsőnek is örülnék, de szerintem oda nem költöznénk le több hétre, mert nekünk kicsi lenne. Egyébként ha nem kell az árából más vennem, eladás helyett kiadnám bármelyiket olyan időszakban, amikor mi nem használjuk, akár valami cégen keresztül, ha nem érek rá gondozni, az értéke meg közben nő.
2021. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!