Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy bontásra ítélt házat jobb...

Egy bontásra ítélt házat jobb ha én bontatom le és telekárban eladom, így többet nyerhetek rajta, mert üres telket jobban vesznek mint egy romos ingatlannal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
és akkor így a bontási költség többszörösét kapom meg?
2021. szept. 3. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üres telket jobban vesznek ,de én a helyedben saját magam nulla segítség nélkül nekiállnék bontani mert az is kiadás ha nem magad csinálod !
2021. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
38%

A bontás rengeteg idő, munka, és így rengeteg pénz is (pl palatetőt legálisan csak erre szakosodott cégek szállíthatnak el az azbeszt miatt, és ezt aranyárban teszik) Kezdd el hirdetni telekárban vagy valamivel alatta, esetleg egy molinóval a kerítésen az irányárral(nem tudjuk a telek méretét, helyét stb).


Apró trükk ami működhet, hogy amikor otthon vannak a szomszédok, kerítesz egy zajosabb roma családot akik elmennek megnézni, majd világfájdalommal elmondod a szomszédnak hogy a kért ár mondjuk 60-70 százalékát ajánlották, és eleged van az egészből, nem akarod de ha nem lesz más eladod nekik. Persze ezt valószínű ők sem szeretnék, így jó esélyel összefognak a szomszédok és megegyeznek veled az áron. (több hasonló érdeklődő, jobb esély)... tudom csúnya dolog, de működik.

2021. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megéri lebontani. Kisméretű tégla darabja 80 ft !!! De még a régi cserepet is pénzért el lehet adni. A gerendák ugyancsak érnek valamit felaprítva. Ha van rá időd (kb. 1 év) simán visszajöhet a bontás költsége a kiárult anyagokból.
2021. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!