Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest II. kerület Zöldlomb...

Budapest II. kerület Zöldlomb utcával mi a baj?

Figyelt kérdés

A kerületben nézegettem eladó lakásokat, és a nagy lakóparkban elég sok van, és mind olcsóbb mint a kerületi négyzetméter árak.

Van velük valami baj?

Amiket megnéztem élőben, nyilván kell rajtuk felújítani, de nem éreztem őket rosszabbnak, mint sok más lakást, ami lehet tégla házban van, de azon kívül ugyanolyan, vagy még rosszabb állapotban.

Ami feltűnt, nagyobb az utcazaj a lenti részén, de más, szintén forgalmas úton levő lakások is drágábbak a kerület más részén.


2021. szept. 16. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne keressünk már problémát közel milliós négyzetméteráron.
2021. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túl drága az a baja
2021. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ugyanazon a környéken még így is drágább minden más lakás, valami oka csak van (de mint írtam, nekem nem tűnik semmivel sem rosszabbnak)
2021. szept. 16. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekvésük nem a legjobb: forgalmas utak veszik körül, illetve többnyire sokat kell lépcsőzni (és azért mégiscsak egy ilyen csúsztatott zsalus lakótelep, 1 milliós nm árral).
2021. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj vele hogy ilyen kornyekre nem azert megy az ember, hogy egy 4 savos utra nezzen a lakas. Pont az lenne jo ebben a kornyekben, hogy tele van nyugodt kellemes kisutcakkal.
2021. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En ebben az utcaban lakom. A lakas hala Istennek nagyon jo fekvesu, nem az utra nez, es egy hatso blokkban van, ide mar a zaj se jon fel. Nekem egy problemam van. 4. emeleten lakom, es nincs lift a lepcsohazakban, legalabbis a mi lakoparkunkban nincs. Viszont biztonsagosnak erzem a kornyeket (a ket evvel ezelotti incidens elott, es azota se tortent semmi veszelyes), sotetben sem felek hazajonni, pedig eleg szivbajos vagyok.
2021. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!