Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez most mi lehet: bármelyik...

Ez most mi lehet: bármelyik ingatlant nézem ki, azt egy bizonyos ingatlaniroda hirdeti, és mindegyik esetben épp most/múlt héten írták alá az adásvételit?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy miért mindig ugyanaz a nyomulós iroda, arra tippelek, hogy ezek csak “véletlenül” le nem szedett hirdetések, amit csalinak használnak.
2021. szept. 20. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan megválaszoltad az okot.☹️
2021. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik iroda?
2021. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt én olyanba is bele futottam ahol több ingatlan fent volt, felhívtam nem vették fel, elmentem az ingatlanhoz érdeklődni majd kiderült az iroda már csődbe ment, a lakók meg nem értették mi a fenét akarok ők nem is árulják a házat. Nem is tudom miért voltak még fent a hirdetések.
2021. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor jól sejtettem.
2021. szept. 20. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Albérletkeresésnél jártam ugyanígy. Vagy lusta disznók, vagy tényleg csali.
2021. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, és sajnálom.

Olyan nagyfokú az elégedetlenség velük kapcsolatban. Nem tudom, mit lehet tenni. A hirdetőket zaklatják, hiába írjuk/írják, hogy ne. 10 perc után mondják meg, hogy ingatlanosként érdeklődnek. (Legközelebb erre egyből rákérdezek, javaslom ezt mindenkinek.)

Vevőként pedig kiszolgáltatott helyzetbe próbálnak hozni.

2021. szept. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!