Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érd madár neves utcák milyen...

Érd madár neves utcák milyen környék?

Figyelt kérdés

Közbiztonság, élhetőség szempontjából mennyire jó ez a környék? Vasútállomás tényleg 10 percre van sétával, mint ahogy a hirdetésben állítják? Az ilyenekkel szoktak túlozni gazdagon.

Kisebbség mennyire jellemző? Van a közelben valami zöld fásabb övezet, ahol lehet sétálgatni? Itt mondjuk már inkább Érdre gondolok,nem erre a környékre konkrétan



2021. szept. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
"Vasútállomás tényleg 10 percre van sétával, " Google maps a barátod.
2021. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vasútállomás tőlünk 8 percre van, ha sietek, 15-re, ha ballagok. A többi utcából is kb. ennyi idő. Ahol én lakom, nagyrészt nyugdíjasok laknak, de vannak részek, ahol sok a kisebbségi. A közbiztonság szerintem jó, nekem sosem volt semmi problémám, pedig már több, mint 40 éve lakok itt. Nem szoktam csak úgy sétálgatni, de a Benta part közel van, biciklivel a Fundoklia völgy sincsen messze. A záportározó körüli park gyönyörű lett, mondjuk az Érdligeten van.
2021. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm szépen! azt nem tudod esetleg, hogy madárneves utcák részen (itt találtam kereső alapján megnézendő házat) sok a kisebbségi vagy mely részen vannak jelen inkább? Lakásból szeretnék házba költözni, pont többek között a zavaró szomszédok miatt, így nem akarok pont ezzel szívni a házban.

A térkép alapján azt látom 3 vasútállomás is van Érden ez tényleg így van? Egyébként ahol laksz oda behallani a vasutat zárt/nyitott ablakok mellett? Nagyon köszi!!

2021. szept. 25. 14:59
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj még az lemaradt, hogy Érden milyen minőségű az internet? teljesen rendben van, nincs gond vele?
2021. szept. 25. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször olvastam, hogy Sasváros kerülendő a rézbőrűek miatt, a két vasútvonal miatt biztos nem halk, hiába vannak a zajvédőd falak

Nem véletlenül az olcsóbb része Érdnek

2021. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!