Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Oroszlányban milyen élni?

Oroszlányban milyen élni?

Figyelt kérdés

Voltam ott kirándulni, de csak áttekerünk rajta, nem tudtam jobban körül nézni.

Csendes volt, szép parkos, nem volt rossz a levegő, tök kihalt volt a város.

Milyen ott élni? Melyik utcák mulatozósabbak, kerülendők? Szeretnék nyugodtan aludni, pihenni, mert ingáznék Budapestre.

Betörés milyen gyakori, esti csőcselék bandák mennyire jellemzőek?



2021. szept. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A 2011-es népszámlálás során a lakosok 81,8%-a magyarnak, 2,4% cigánynak, 1,3% németnek, 0,7% románnak, 0,9% szlováknak mondta magát (18,2% nem nyilatkozott; a kettős identitások miatt a végösszeg nagyobb lehet 100%-nál).


2018-ban 18171 lakos. Számold ki, aki nem nyilatkozott, az cigány...

Szóval szerintem ez elmond mindent.

2021. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

De ha ennek hiszel, akkor is sokan vannak...


[link]

2021. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy trógerek lakják-e!

Ha a cigányok dolgoznak, tanulnak, nem hangosak, nem kéregetnek, nem drogoznak az utcákon, nincs késelés mert szebb a ruha rajtad vagy csúnyán néztél, akkor engem nem zavar milyen etnikumból származik a szomszédom.

2021. szept. 28. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Pont erről ismeretesek, a jómodorról...
2021. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tele van alkoholistákkal és drogokkal, ugyanúgy balhésok a "magyarok" is, nincs kivétel. Nem tudom miért kell cigányozni, úgy látszik, hogy ez a nép mást nem tud, nagyon bántalmazott emberek, szánni való mindegyik.
2023. nov. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 igazad van, de mégse.

én nem vagyok szélsőjobbos, se rasszista. próbálom megérteni az embereket származásra tekintet nélkül.

minden ember egyenlőnek születik, viszont a környezete, amiben felnő az valamilyenné teszik, viselkedésben, szokásokban.

így mégis elég nagy különbségek lesznek a viselkedésben, a normakövetésben, ahogy a világon a különböző kontinensen a nemzetek is nagyon eltérő felfogásúak , életmódúak lehetnek.

én se gondolom,h a romák rosszabbak lennének általánosságban, viszont mégis nagyon eltérő attól a kultúrától az övék, ami a nem romákat jellemz

márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!