Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki hogy dolgozza fel az...

Ki hogy dolgozza fel az ingatlanárak növekését?

Figyelt kérdés
Hentente nézegetem a pesti telkeket, ma már ott tartok, hogy így gyermektelenül sajnos le kell mondanom a pesti álmomról.nagyon nehéz ezt feldolgozni havi 1 milliós bevétellel.
2021. okt. 5. 07:35
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű, ha magas az ingatlanár akkor arra vigyázz, hogy ne te legyél az aki veszel, hanem az aki elad. Ennyi a titka.

Amúgy én Bécsben élek, itt teljesen változatlanok az ingatlanárak.

2021. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
70%

Havi 1 millió nettó egyedül? És sírsz?

Havi 750e az összes havi bevételünk adokedvezmennyel, családi pótlékkal együtt. És ebből élünk 2 szülő 3 gyermek.

Nem sírunk, simán megoldjuk a lakhatast is, nyaralást, autót stb. Ennél sokkal kevesebből élnek rengetegen.

2021. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is kb havi 1 milla a bevételem, és én is látom hogy elkeserítő a helyzet, itt a kerületben 300-400 misi egy családi ház :))

A budai agglomeráció is kiba drága (Érd olcsóbb, de ott meg sok a teljes kiőrlésű)

A pesti külső kerületekben vagy agglomerációban tudnék házat venni, csak oda az eg világon semmi nem köt, bármerre indulok azzal kéne kezdenem hogy átszopom magam a városon.

2021. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
75%
4es: jót röhögtem a válaszodon. Vizuális típus vagyok. Magam előtt látom, ahogy megnyitod az ingatlan.com-ot, majd a fejedhez kapsz: "Ba**szus, megint emelkedtek az ingatlanárak!" És nyúlsz a páleszért, "hát ezt már nem lehet kibírni..." sóhajtással... köszi!!
2021. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológushoz kell járnom emiatt, egyedül nem tudom feldolgozni
2021. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
17%

Az iszonyú kedvező kamatok miatt magasak most az árak, még egy rossz gazdaságú országban is. De ugyanez volt amikor a deviza válság volt. Akkor is az egekben voltak az árak, mert a svájci frank alapú hitel, nagyon-nagyon kedvező volt és mindenki felvehette. Csak aztán amikor befuccsolt meg... lementek az ingatlanárak egészen a sárga földig.

Most is bebukás veszély van.

2021. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
72%
Ha most lennék pályakezdő, esélytelen lenne elköltöznöm a szüleimtől. Majd bebuknak ezek az árak is.
2021. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
83%
#17: ha forintban nézed akkor esélytelen a nagy bebukás, az infláció mámost az egekben, es ez csak rosszabb lesz.
2021. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
51%

Ajjaj. Dehogynem be fog bukni. Itt ahol a fizetés is az inflálódó forintban van, ami nettó 110 ezer a minimálbér.. ha megnézed más országokban mennyi, összeszarod magad. Az ingatlanárak meg ugyanolyanok.

Bizony nagy bebukás lesz, mert turizmus már halott, hitelmoratórium még van, CSOK meg minden árpumpáló is van, de ez mind be fog bukni ha a kínai befektetők is bebuknak:

[link]

Magyar ingatlant most ne vegyél, semmi esetre sem. Most eladjál.

2021. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
83%
#19: aki 2006-ban vett a csúcson ingatlant, jelenleg 2-3x annyit ér. Ha sajat celra veszed, akkor nem fogsz 5-10 éveket várni, nincs is ertelme, ellentétben a befektetési céllal.
2021. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!