Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen márka és milyen színű...

Milyen márka és milyen színű beltéri falfestéket vegyek ha szeretem a bézs, halványabb árnyalatokat?

Figyelt kérdés

Saját szobámat akarom kifesteni de nem tudom milyenre.

Szeretnék ilyen esztétikus megjelenést adni neki, és ilyen színek mint bármi bézs árnyalat vagy barnásabbak, fehérek vanília minden jöhetne még rózsaszín is. Meg szeretnék a fal színéhez egyező függönyt is beszerezni ami fényáteresztő. Hogy így passzoljanak a dolgok. Milyent ajánlotok? Lány vagyok, 24.



2021. okt. 18. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk ez lett a nyerő szín! Napfényes lett a szoba, előtte szűrke - fehér volt a domináló szín, nem bántam meg a váltást. Csak a függönynél maradtam a sötétebb színnèl, de nagyon jól mutat azzal is és nem sötét tőle a szoba.

2021. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!