Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörsön a Szabadság út és...

Budaörsön a Szabadság út és környéke milyen hely? Élnétek arra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zajos, mert főút. Egyébként takaros város, jó az ellátás, infrastruktúra, közel a nagy üzletek (Tesko, Média Markt, Praktiker, Auchan, IKEA stb.
2021. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És lakosság szempontjából? Milyen az összetétel? Vagy Budaörsön tényleg nincsenek,, gázos" részek?
2021. okt. 18. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lattad ott az arakat, az eleg jo szuro szerintem.

Szivesen laknek en is ott, de sajnos nem vagyok gazdag :D

2021. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. okt. 18. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamikor többségében németek lakták (Wuders - Budaörs). Virgokkal szegélyezett a főutcája. Úgy tudom, hogy biztonságos.

Az ottani német iskolába járnak Habsburg György leányai is. A család Budapest mellett, Budától délre lakik, Sóskúton.

2021. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs Budaörsnek gázos része, mert elképesztően drága, a Szabadság út viszont gyakorlatilag az 1-es főút, ami forgalmas, zajos. Nekem a belvárosi része élhetőség szempontjából nem tetszik. Zegzugos, lik-luk házrészekkel, egymás hegyére hátára építve.

A lakótelep felőli vége már elmegy, de ott meg még közelebb van már a főút az épületekhez.

Összességében én nagyon szívesen élnék Budaörsön, abszolút élhető, kellemes környezet, tök jó a hegy a háttérben, a rengeteg bolt és jó az infrastruktúra. De nem a főút mentén.

2021. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik része akkor a,, legélhetőbb"? Amit igazán szeretnél?
2021. okt. 21. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a lakótelepen laktam régen, imádtam. Ha lakás és nem idegenkedsz a paneltől, akkor én abszolút ajánlom. Szinte mind korszerűsítve van, viszonylag csendes, madárcsicsergős, parkos és minden van a közelben, esetleg Árok u. környékén van 1-2 picit újabb építésű társasház. Az nekem már kellően "szellős". :)

Esetleg ha Bp-hez közelebbi oldalon keresgéltek és lakás, akkor Sasad Resort környéke. Az 1-es főúttól kell felfelé kanyarodni még Budaörs előtt (lehet nem is Budaörshöz tartozik).

A Szabadság úton a belvárosban is van egy-két társasház, azok sem rosszak és minden ott van a szájukban, de szerintem élhetetlenül hangos lehet.

Ha családi ház, akkor nekem egyértelműen a hegyoldal a favorit. Pl. Odvashegy. Tömegközlekedés szempontjából nem túl előnyös (nem szorulnak rá az ott élők), de brutál jó házak vannak arrafelé, privát szférával, nincsenek annyira egymás nyakán, zöld, szép kilátás.

Az M1-M7 bevezetővel párhuzamosan is van egy-két kellemesebb utcácska.

Összességében egyébként majdnem mindegy, csak ne a belváros/óváros egymásból kinőtt zegzugai legyenek.

2021. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részletes és hasznos választ :)
2021. okt. 21. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!