Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol jobb lakni és miért?...

Hol jobb lakni és miért? Csepelen vagy Szigetszentmiklósonon?

Figyelt kérdés
Kérlek érveket is írjatok, a kettő között vacilálok

2021. okt. 31. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Csepel
Szigetszentmiklós
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Csepelnek vannak kifejezetten jó részei, ezeket kell keresni!

Jó a közlekedése és minden van.

Szigetszentmiklós távolabb van, a lakossági összetétele, ha lehet még rosszabb mint Csepelé és nem annyira "összkomfortos"

2021. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hol találod meg álmaid lakóhelyét. Én Csepelről költöztem Szigethalomra. Több utazás, de nyugodt lakókörnyezet.
2021. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, kinek milyen az élete.

Lakásban laktam Csepelen (sétányok részén), most Szigetszentmiklóson kertesben. Én nem bántam meg. Hozzáteszen itthonról dolgozom és nincs gyerek a családban.


Ha sokat kell bejárnod Bp.-re, akkor számít ez a távolság is.

Viszont, amit írt az egyik válaszoló, a lakosság összetétele, szerintem arányaiban már Csepelen rosszabb.

2021. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha Pesten dolgoznék akkor mindenképp Csepel kieső része. Miklóson busszal közlekedni nagyon rossz időben (volt, hogy amíg az Auchanhoz értem megnéztem egy 1,5 órás filmet).
2021. nov. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyes válaszoló mit ért jó rész alatt? Kertesház érdekelne mindneképp.
2021. nov. 2. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Királyerdő
2021. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejársz Budapestre, akkor Szigetszentmiklós, Szigethalom szerintem eleve felejtős.

Itt élünk a szigeten, mindig elképedek, amikor valamiért reggel (mondjuk laborba) be kell ugranom a városba. Onnan kijutni katasztrófa a csúcsforgalomban. A délutáni csúcsban meg hazajutni az. Nekem ez az ideg nem hiányzik. Esetleg ha hév vonalra költözöl, akkor még oké, de úgy hallom az meg nem túl baráti utazóközönséggel rendelkezik.

Csepel szerintem közlekedés szempontjából jobb. A Kis-Duna környéke nekem tetszik, szerintem az egy jó rész, bár az ára is tükrözi.

Kisebbség mindkét helyen van, de szerintem nem jelentős a különbség ilyen szempontból, szóval ezt nem venném mérvadónak. Meg kell nézni milyen utcába költözik az ember.

2021. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!