Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mondanátok városokat Budapest...

Mondanátok városokat Budapest körül (~80 km), ahová érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Általában a városvéleményező kérdések alá csak negatív válaszok jönnek. Gyűjtsük össze azokat a városokat, ahová tényleg érdemes költözni, mert szép, jó az infrastruktúra, sok lehetőség van, jó a közbiztonság, és nincs túlnyomó kisebbség. Vannak ilyenek? Budapest bő környéke vagy akár egész Magyarország területén.

2021. nov. 7. 17:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#5 értem, de ez se nem válasz a kérdésre, és egyébként sem jogos és ésszerű kérés. Budapest már 2 generációval ezelőtt is tele volt, de senki nem fog inkább hajléktalan lenni, mert sok az autó Budapesten. Ennyi erővel te ne vezess többet, mert én szeretnék helyetted, pont annyi jogom van, mint neked. Mondom ezt úgy, hogy nekem tök oké a vonat, ha közel van az állomás, de a kedvedért nem fogok tömegközlekedni. Új emberek születnek, de több hely nem lesz az utakon, ezt fogadd el, és add lejjebb az egyébként alaptalan elvárásaidat.
2021. nov. 8. 22:49
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Dorogon lakunk - 40 km Budapesttől. Megbízható vasúti közlekedés a Nyugatiig. Élhető kisváros, van minden.
2021. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!