Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zalaegerszeg vagy Mosonmagyaró...

Zalaegerszeg vagy Mosonmagyaróvár a jobb hely letelepedés szempontjából, lakásvásárlás esetén?

Figyelt kérdés

#Mosonmagyaróvár, Zalaegerszeg, lakás
2021. nov. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosonmagyaróvár előnye, hogy két főváros: Pozsony és Bécs elérhető távolságra van.
2021. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem is értem hogy kerül egy lapra egerszeg óvárral?!?!?


Egyértelműen óvár!!

2021. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
második, megindokolnád, hogy miért?
2021. nov. 18. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Zalaegerszeg egy megyeszékhelyek, Mosonmagyaróvár meg nem. Szerintem mindent elmondtam...


Óvárnak akkor van értelme, ha Ausztriába akarsz ingázni, onnan egyszerűbb.

2021. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosonmagyaróvár Moson vármegye székhelye volt, Trianonig...
2021. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Móvár. Közel van viszonylag Győr ahol erős az ipar illetve Ausztria. Sztem ezerszer több a lehetőség mint Zalában.
2021. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A dunántúli jobb élet kB maximum 3-4 megyére igaz, talán a legjobban a győr-sopron-móvàr háromszögre. Vas megye Szombathely ès határ közeli része még jó, illetve Fehérvár ès Komárom megye. A dunántúlnak a déli része sztem nem sokkal jobb mint a keleti ország rèsz.
2021. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!