Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Teréz körútra néző szoba...

A Teréz körútra néző szoba mennyire lehet zajos? Laknátok ilyen lakásban?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy körúti lakás de mindenki le akar beszélni, hogy zajos. De csak a nappali néz az Oktogonra, a háló udvari, az csendes. Nektek fontos hogy a nappali is csendes legyen? Nem akarnám hogy nehezen legyen eladható később…
2021. nov. 19. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha a hid alatt lakas lenne a masik alternativa, akkor elgondolkoznek rajta, amugy nem. A Terez korut elviselhetetlenul zajos, meg az otodiken se tudsz ablakot nyitni mert a sajat szavadat se hallod, ejjel-nappal folyamatos autoforgalom van plusz a villamos.
2021. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha háromrétegű új ablakot tetetsz be, az sokat javít. De teljesen hangtalan nem lesz...
2021. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lenne, aki megveszi, a központi elhelyezkedés miatt, emiatt ne aggódj! (Engem inkább az udvari szoba riasztana el; én is laktam egy időben olyan lakásban, aminek egyik szobája a gangra nézett, és nagyon r*helltem, hogy ott járnak el előttem, szerencsére majdnem a folyosó végén volt, szóval csak egy lakóról volt szó, de akkor is.)

Abból kiindulva, hogy laktam HÉV-re néző lakásban is, és nagyon szerettem, meg el is tudtuk adni viszonylag könnyen, ez nem tartana vissza. Ha tényleg tetszik, és nincs valami nagy baj vele (ház statikája, állapota, anyagi ügyei, lakás terheltsége, tulajdonviszonyai stb.), akkor vedd meg és örülj!

2021. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Cserélj ablakokat. Régen voltam egy ingatlanközvetítő-irodában a Nagykörúton. Kint nagy zaj volt, bent még a légy zúgását is hallani lehetett volna. Szinte síri csend. Érdeklődésemre azt mondták, hogy ajtó- és kirakat üvege cserélve lett. )Nem tudom mivel, mire). Egy rokonom Budán lakott az ugyancsak forgalmas Leányka utcában. Zajos volt. Aztán panelprogram idején kicserélték z ablakokat is. Egészen tűrhető lett.
2021. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Terez koruton lakom. Csend van a lakasban. Udvarra neznek az ablakok.


Draga kulfoldiekkel teli resz az Oktogon. Csak most jutsz hozza.


Az utcara nezo ablakos lakas a legertekesebb.

2021. nov. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki azt írja, hogy a jó hangszigetelő ablakok mindent megoldanak, az soha nem szellőztet az év 365 napján?
2021. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

A szelloztetes telen par perc.

Nyaron meg ejjel is lehet szelloztetni az udvar fele.

2021. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

#6,

már miért ne szellőztetne?

Az a pár perc amíg szellőztet (akár naponta többször is) senkit sem vág a földhöz. Viszont nincs zaj.

2021. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned a saját igényeidet. Télen nyilván elviselhetőbb, de a folyamatos zaj remek ablakoknál is behallatszik és van, aki megszokja, van aki nem.

Arról nem is beszélve, jó időben az egyik oldalon csak percekre tudod kinyitni az ablakot, az egész napos kitárt ablak a nappali felől teljességgel lehetetlen. Nyári kánikulában éjjeli kereszthuzat....ezt inkább felejtsd el. Viszont jó helyen van, az biztos.

Vannak emberek, akiket egy 24 órás dobkoncert a hálóban sem zavar, és van, akit a legkisebb zaj is. Te is ismered magad.

2021. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!