Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Káposztásmegyeren vagy Békásme...

Káposztásmegyeren vagy Békásmegyeren érdemesebb lakást venni?

Figyelt kérdés
Ezen a két helyen nézelődünk. Férjem Békásra szavazna, mert hévvel sokkal gyorsabban be lehet jutni a városba és ott a Római is, meg talán picit több minden van. Nekem viszont Káposztásmegyer nyugisabbnak tűnik, több zöldterülettel.
2021. dec. 9. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak attól függ, hova akartok eljutni naponta, hetente, havonta.
2021. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Lakni Káposztás a jobb. Békáson vannak elég "érdekes" arcok.

Amellett Káposztáson amiket láttam, sokkal jobbak a lakások, nem tipikus panel egyenlakások.

2021. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok és lehagytam:

...de mondjuk a minőségi különbség az árakon is meglátszik, Békás olcsóbb.

2021. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Békásmegyernek jobb az elhelyezkedése, ott a HÉV, befelé jobb részek vannak, illetve a Pilis alatt fekszik. Viszont Káposztásmegyer kulturáltabb, kevesebb a rosszarcú, emberibb léptékűek a házak.
2021. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyik sem az igazi, de tény, hogy Békásmegyer elég lepukkant sajnos. Pedig jobbak az adottságai mint a másiknak.


Szóval ha ezekből kell választani akkor nem könnyű a döntés.


Mindkettő rizikós választás. A IV. kerület jön fel, a III. kerület megy le....

2021. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Káposztás jobb.
2021. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Bocs' Kérdező, csak most láttam a prividet. Ha nem veszed zokon, itt válaszolnék.

Nekem a minőségibb lakás (ami az otthonom!) a kulturáltabb lakókörnyezet, kevésbé vegyes szomszédság megér 20 perc differenciát.

Ennyi ugyanis eljutni az újpesti metróig, ami pillanatok alatt berepít a centrumba.

2021. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
És nem is csak a metróval lehet, hanem nagyon jó buszok is vannak, pl. a 20E a Keletibe visz Káposztásról átszállás nélkül.
2021. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Amelyikre futja, mivel Káposztás kb. 2x annyiba kerül - nem véletlenül - mint Békás. Ha a pénz nem gond, akkor csakis Káposztás. És hogy miért, azt már előttem többen leírták.
2021. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Békás mellett ott a Római, Omszki tó,Lupa tó, Pilis. A házak jó része már szigetelt és egyedi mérőórás. Késő este is nyugodtan lehet sétálgatni. Ár / érték arányban az egyik legjobb lakótelep. A hév teljesen megbízható percre pontosan jár. 4 emeletes szigetelt panelban lakom és olyan mint egy szanatórium csend és rend szerető normális szomszédokkal. Ellátottsága kiváló. Ott az új vásárcsarnok, Budakalász Auchan, Aldi, kis közért - nagy közért, étterem, cukrászda. Van új építésű ,4 - 10 -15 emeletes panel és kertes ház is. 9 -es mutass már nekem egy hirdetési olyan oldalt ahol Káposztáson kétszer annyiba kerül a lakás, mert én ilyet nem találtam. De eszem ágába nem lenne Káposztásmegyeri lakásra cserélni attól független ,hogy az sem rossz hely. Bár "rosszabb" arcokkal én inkább a 4. kerületben szoktam találkozni. :)
2021. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!