Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek jól döntöttem?...

Szerintetek jól döntöttem? Volt X millió keretem + némi hitel, alacsony törlesztőrészlettel Két opció volt előttem: 1 egyszobás tégla vagy egy 2 szobás panel Jól döntöttem, hogy a nagyobbat választottam?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Jól döntöttél, népszerűbb a panel, ha nagyobb és van rá kereslet, 1 szobás téglát nem igazán vesznek?
2022. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Erre így nem lehet válaszolni.

Hol volt az egyszobás tégla és hol van a panel?

Mert egy belvárosi, vagy belső kerületi egyszobás a piacon többet ér, mint mondjuk egy kőbányai, vagy Havannai panel.

Amellett a beköltözéskori állapotuk sem mindegy.

2022. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak ennyi adatból indulunk ki, akkor jól, ha a panelt sokan le is nézik, műszakilag kiszámíthatóbb, mint egy régi tégla, és a 2 szoba sokkal magasabb életminőséget ad, mint az 1, mert lehet külön hálód és nappalid, valamint hosszabb távon is kényelmesebben el lehet lenni benne.

Persze, 2-esnek igaza van, a hely nagyon nem mindegy. Felújítani lehet, akár apránként is, de a környéken, infrastruktúrán, tájoláson stb. nem tudsz változtatni.

2022. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha már megvettél egy lakást (bármilyet) és abban jól érzed magad, akkor utána már nem szabad hirdetéseket nézni és ilyen kérdéseket feltenni, mert elbizonytalanít és még a kedved is elveheti tőle.
2022. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Csak dicsekedni akar.
2022. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dicsekedni mivel???? panellal???
2022. jan. 27. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Akkor meg minek téped itt a szádat?

Mit vársz megerösitést?

Ügyes voltál Gézacska!

Így jó?

2022. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!