Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hogy keresletes...

Szerintetek hogy keresletes jobban egy ingatlan, bútorokkal home stagingelve vagy nélkülük felújítva? Általában nem kell a vevőnek a bútor vagy beépül az árba és megveszi? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek, szerintem jobb, ha felújításból is csak a műszaki részét csinálod meg (vezetékek), mert a más ízlése szerint felrakott járólapot meg csempét ugyanúgy nem akarnám megvenni.
2022. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Ahogy fent írják, még a falat is nagyeséllyel átfestik más szìnre, ha nem az én stilusom akkor csak nyűg a bútor
2022. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, milyen bútor, mi hogy van kialakítva. Láttam felújított, bútorozott lakást ami enm az én stílusom. Meg láttam oylat amit kérdés nélkül megvettem volna ha lett volna rá pénzem.
2022. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Valentino BROssi ***** válasza:
100%
Ezt a home staginget már most elfelejtheted - erre az USA-ban is azért van "kereslet", mert tömegek költöznek gyorsan. Van, aki fél évente másik otthonban lakik, 2 hét költözésre már hosszú időnek számít, így ott nem akarnak vacakolni azzal, hogy saját ízlésükre szabják az otthonokat, míg Magyarországon "egy életre" akarnak ingatlant venni az emberek és minden porcikájához kötődni szeretnének, hogy tudják: azt a parkettát én választottam a katalógusból. Lehet, hogy 10.000 másik pacek is azt választotta, de az az enyém. A bútorra meg hatványozottan igaz ez: nyomott áron tudsz ingatlannal együtt bútort eladni - nem vevők az érdeklődök arra, hogy látványkonyhát csinálj az ingatlanból: hamarabb lesz gyanús, mint hogy valakit lenyűgözz ezzel.
2022. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bútorozott max ha kiadásra veszi valaki.
2022. febr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bútorok szerintem sem érdekelnek senkit, max. a konyhabútor.

Drágábban adhatod felújítva, de akkor teljesen semlegesre, tehát minden fehér, semmi színes fal vagy mintás fürdő (többen kedvelik a modernet, de ebben se legyen túlzás). Sokan keresnek olyat, amihez nem kell hozzányúlni, mert félnek a felújítástól és sokkal vonzóbb az, amivel nincs macera és olyan tiszta lap, ami bármihez illik.

Vagy olcsóbban adjad úgy, ahogy van, mert sokan keresnek olyat is, amihez ők tudnak hozzányúlni - de akkor beleszámolják persze, hogy még marad-e keretük arra. De azért akkor se retró bútorokkal, hanem üresen. Külön ezért bebútorozni biztos nem éri meg.

2022. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!