Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék Gyál?

Milyen környék Gyál?

Figyelt kérdés
Párommal ingatlant készülünk venni, és van Gyálon egy eladó használt ingatlan, képek alapján kifejezetten jó állapotban, viszont nem ismerjük a környéket. Tudom, hogy minden településen vannak jó, és kevésbé jó helyek, így érdekelne, hogy van-e olyan része, amit kifejezetten érdemes kerülni, és ez az ingatlan arrafelé van-e. Ha valaki ismerős arra, hálás lennék némi információért.
2022. márc. 15. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Van etnikum...
2022. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%

Akkor inkább Vecsés. Vagy ami még jobb Ecser, Maglód, Gyömrő. Ezek még megfizethetőek.

1-esnek igaza van és akkor még finoman fogalmazott.

2022. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak úgy hívom, hogy Putrisztán. Kerüld! Vecsés, Ecser sokkal inkább!
2022. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtok, hülyeség.Tény, hogy van etnikum(Lassan már hol nincs?),de abszolút élhető,van minden, fejlődik, jó a közlekedés, több busz is van és vonattal is lehet menni...A Vecsés felöli oldal jobb, de a másik oldallal sincs baj, csak ott jobban meg kell nézni, melyik utca és ki a szomszéd.Rengeteg új építésűház épül(t) a M5-ös felöli oldalon.Annyit megkérdezhetek, hogy melyik utca?
2022. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy ott élő azt mondta, hogy ha oda szeretnél költözni akkor kérdezzél egy odavalósit, hogy melyik részére szabad. egyéb okok miatt gyakran megfordulok arra, de nem mondanám annyira fekete városnak, ci.. meg mindenhol vannak
2022. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos utcát nem tudok, egyelőre nem voltunk megnézni, mert más házakat néztünk. Elvileg a 89E vonalán van a ház, az viszont pont a Vecséssel ellentétes oldala a térkép alapján.

#5 igen, ezért próbálok érdeklődni. Mindenhol vannak jó, és rossz helyek, és nagyon nem mindegy. 3 éve lakunk a csodálatos "nyócker" szívében, mert az ottani albérlet árak mellett tudtunk félretenni ennyi idő alatt egy korrekt önrészre, de őszintén, nagyon elegünk van már a környékből. Cseverből vederbe, pláne saját ingatlannal, nem akarunk esni.

Köszönöm a válaszokat, fokozottan fogunk akkor figyelni, ha úgy döntünk, megnézzük.

2022. márc. 16. 12:19
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Minap en is talaltam egy ingatlant. Probaltam egy helyi magyar embert keresni aki tudna adni infot.. mert a regi idok arrol szoltak hogy a kornyek c. Tanya. De talaltam.infot arrol h ez valtozott.. a magyar holgy fel.volt haborodva hogy hogy merek ilyet kerdezni.
2022. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyál okkal olcsóbb mint a többi. Csepel ugyanez, Kispest ugyanez. Ami olcsóbb az az etnikum miatt olcsóbb. El kell gondolkoznotok ezen jócskán.
2022. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: hát igen, az ingatlanpiac elég rasszista... ;-))


[link]

2022. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
8.Gyál szted olcsó?Nézd meg,hogy egy tök átlagos ház,ill. egy telek mennyi Gyálon...A férjem kollégájáék vettek,egy nyeles telken lévő újszerű(10 éves)ikerházat pici kerttel és kocsibeállóval 2 éve 40 millióért...
2022. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!