Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ebben a társasházban lévő...

Ebben a társasházban lévő győri ingatlant mennyiért lehetne eladni jelenleg szerintetek?

Figyelt kérdés
Erkélyes, garázsos, pincés. Vezetékek nincsenek kicserélve, mert még nagyim lakott benne, azt mondta neki jó lesz úgy. [link]

2022. ápr. 9. 16:32
 1/10 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 9. 17:51
 2/10 A kérdező kommentje:
Így néz ki belulrol
2022. ápr. 9. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
30 körül, bár nem tudjuk, hány négyzetméter, hány szoba...
2022. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
57 négyzetméter, 2 szoba+ étkező+előszoba, konyha fürdő, benne a wc
2022. ápr. 9. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván felmentek az árak az elmúlt hónapokban egy panel lakás is 26-27M körül mozog az alja.

Szerintem egy 32-33M megér a lakás jelenleg.

2022. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen állapotú a fürdő/wc? Hányadik emelet, van e lift?

Ránézésre nagyon jó lakás, a konyha jó állapotú nagyon, a lakás nagy, erkényes, ablakos konyhás. A villanyvezetékeket 1 milla nagyon max kicserélni ekkora lakásban, szóval az nem rontja az értékét.

2022. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 10. 12:26
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Képeket tettem fel.Félemelet, nincs lift, lépcső van. a lépcsőház felújításra szorul, de azt közös képviselő intézi.
2022. ápr. 10. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki 10-15 évre tervez akkor itt nem csak villanyvezeték, hanem ablak parketta csere is kell.

Hogy a lépcsőház felújításra szorul az hátrány, mert azt jelenti nincs pénz idősek lakják a lakásokat spórolás megy.

Lakás elégé távol van a belvárostól nem járnak arra buszok csak 7-es másik irányba meg a 17B ami bevisz a belvárosba. Előny hogy a ház előtt van a megálló így posta, boltok, belváros elérhető csak sokat kell utazni egy család esetén kell 1-2 kocsi.

Jelenleg előtte az egész rész fel van túrva mellette több családi ház épül és épülni fog, ha pont azon az oldalon van akkor zajos lesz pár évig ha meg a szélén van akkor meg a nagy forgalom miatt ami az utcában van. Másik oldal is egy nagyobb telek van ahol lebontották a házakat ide is építkezni fognak előbb utóbb.


Maga a lakás jó befektetés lehet, mert sok új ház épül a környéken így többet fog érni, de jelenleg szerintem nagyon túl vannak már árazva az ingatlanok ez az idei 20-30% drágulás nagyon durva. Már összeért a panel árak és a temetőnél lévő új sorházak ára is. Most meg mindennek az ára emelkedik a boltba építőanyag hiányok vannak orosztól ukránoktól jöttek az alapanyagok nagy gondok lesznek. Egyre kevesebb a hitelképes ember így a kereslet hamarosan csökken fog és a lakásárak is lefelé megindulnak.


[link]

[link]

[link]

(Utolsó kép homályos lett, de lusta voltam újat csinálni.)


Szerintem hirdesd meg egy magasabb áron így lehet belőle egy nagyobbat alkudni, ha nincs érdeklődők akkor úgyis tudni fogod, hogy túltoltad és csökkentened kell az árat. Jelenleg nem igazán lehet belőni az árakat szerintem. Szerintem egy 35 millióról lehet indulni.

2022. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdetnek hirdesd meg minél magasabb áron, én nem Győrben lakom, de itt a közvetlen szomszédomban kb 6 millával a piaci ár fölött napok alatt elkelt egy kb olyan állapotú lakás mint a tied, teljes meglepetésemre. Sose tudhatod.

Max leviszed az árat, ha abszolút nincs érdeklődés.

2022. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!