Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zöldövezeti helyek Bp-hez...

Zöldövezeti helyek Bp-hez közel? Lakást szeretnénk vásárolni de már nem a betonbunkerben, viszont fontos, hogy hamar beérjünk a kp-ba. Nem vagyok jártas a külső kerületekben, agglomerációban. (Budai oldal kerületei előny: pl.3.ker).

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 14:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Max 70m amivel számolhatunk, Budai oldal 11,12,1,2 kerületeit már végig néztük de ha ott nem betonbunkerbe megyünk akkor egy vagyok a lakás. Kijjebb talán olcsóbb. Egy kis erkély vagy kis kert is szuper lenne a lakáshoz, nem családi házra vágyom egyelőre. Óbuda kintebbi részeit is már megjártuk pl Bécsi út melletti penthouse lakópark de ha tudtok esetleg annál közelebbiről mégis "zöld" akkor megköszönöm.
2022. máj. 3. 14:49
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az aglomeráció jobb részein már-már drágábbak az ingatlanok, mint bent a városban. Lsd. Nagykovácsi, Budakeszi, stb.


Ürömöt néztétek már?

2022. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hova kell bejussatok?
2022. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

A lehető legváratlanabb helyeken lehet olyan zugokra lelni, amilyet keresel.

Sok háztömb van pl., aminek a közepe zöld, esetleg saját ki 30 nm-es kertje van, még a betondzsungelben is.

Sajnos ez nem mindig kereshető az adatbátisban, de pl. az ingatlan.com-on szövegrészletre is tudsz keresni, hátha...

És a "kertre néző" és "erkélyes"-t beállítani.

Sok lakótelepen is sok eget és zöldet látni.

Pl. a város egyik legolcsóbb része, ami eredetileg putrisor (Aszódi u. környéke) is erdő közepén van, sok luxusautót láttam ott, mikor arra jártam, nyaralónak használják a legszélén lévő házacskákat, kilátás az erdőre.:))

De ha mondod, hova kell bejuss, és naponta vagy hetente-e, akkor jobban tudunk ötletelni.

Mindenképp kötöttpályás tömegközlekedés lesz az, ami nyerő.

2022. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
XXII. kerületet ajánlom figyelmedbe, van sok kisebb lakótelep, ami abszolút zöldövezeti. Nálunk pl. ilyen a Lakatos, de ez a Duna túloldala.
2022. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Központ alatt mit értesz, mármint hogy hamar bejussatok? Elég relatív ez...

Autóval? BKV-val? V. kerületet? vagy hol dolgoztok?


A XXII. ker. tényleg nem rossz, de azért onnan nem 20 perc bejutni a belvárosba...

2022. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy nem írtam és köszönöm az eddigi válaszokat.


A munkahely ahová be kellene utazni az a 8.kerület, ezt értettem központ alatt.

2022. máj. 4. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbád meg Őrmezőt. Oda közel a 4-es metró végállomása és nem annyira beton, sok a zöld.
2022. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kelenvölgy. Szinte falusias...
2022. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Kelenvölgy is jó, de onnan még el kell jutni pl. a 4-es metróhoz, hogy gyorsan a belvárosban legyél. Sajna az árak kicsit magasak arrafelé és elsősorban házak vannak, nem annyira lakások.
2022. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!