Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mostanában Miskolcon lakást...

Mostanában Miskolcon lakást vásárlók mennyit tudtatok alkudni?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állok Miskolcon, és alkalmanként elég irreális árakba botlok. Akik mostanában vásároltak lakást mekkora alku volt a hirdetett árhoz képest?

2022. máj. 9. 10:56
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Novemberben vettünk, 30ról 26ra alkudtunk.


De én most nem vennék panelt Miskolcon. Brutálisan elszálltak az árak, és egyre csak nőnek. A polgári lakások viszont stagnálnak. Kb fele négyzetméteráron tudsz venni egy 4 méteres belmagassággal rendelkező polgári lakást a belvárosban mint egy szaros panelt az avason.

2022. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Épp ma nézegettem a panelokat, 18 nál kezdődnek, de a belvárosban 20 felett. Rettentő. 7 millió önerő kell, ég még nem újítottál rajta semmit.
2022. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Az irreális ár oka, hogy Miskolc népessége rohamosan fogy évről évre, legtöbbet külföldre vagy Pestre mennek, ezért eladják- vagy el akarják adni itt a lakásokat magas áron, mert Pesten egy itteni 25 millióból semmit sem veszel.
2022. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy egy 7-8%-ot lehet alkudni használt lakásból.
2022. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most 10 év vágtatás után sztem kinéz egy olyan időszak amikor lehet alkudni az árakon. Az új épìtésüek sztem tartják majd nagyjából az arukat, de sztem a paneloknal és felújìtandó tégláknál lehet majd alkudni. Aztáb majd kiderül, hogy mit hoz a jövő .
2022. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as: Ha sokan adnak el, akkor pont, hogy kínálati piac lesz és esnek az árak.


Tök mindegy mennyiért szeretnék eladni, ha nem tudnak érte fizetni annyit.

Azért adják most ennyiért a lakásokat, mert ennyit lehet értük megkapni.

2022. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ki pontozott le és miért? Naponta nézem a lakásokat.
2022. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!