Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nemzeti közmű/áram nálatok...

Nemzeti közmű/áram nálatok mennyi idő múlva intézte el az átírást?

Figyelt kérdés
3 hete leadtam a papírokat, a gáz rendeződött, a túlfizetést is visszakaptam. Áramszolgáltató meddig szokott ücsörögni ezen?
2022. máj. 13. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen értesítenek arról, hogy a nevedre került! Lehet már rég a neveden van, amúgy 1 hét alatt nekem intéződött, aztán majd jönnek valamikor megnézni az órát! Megnézik ekkor az óraállást, hogy valóban annyi, amit lejelentettél, ellenőrzik a plombák sértetlenségét, azoknak számát, megvan-e mindegyik, ilyesmi.
2022. máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eladtam, inkább azt szeretném, hogy lekerüljön végre a nevemről. Tegnap áramszámlát is kaptam, szóval nem csináltak itt még semmit...Hétfőn bemegyek rákérdezni.

De azért köszönöm, hogy válaszoltál :)

2022. máj. 14. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Áramszámlát amúgy is kapni fogsz, hisz az utolsó mérőóraállás, amivel átadtad, azzal el kell számolni. Nem erről kaptál számlát?
2022. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, rendes, következő havit.

Ez egy örökölt ingatlan, eléggé elhúzódott az adásvétel. A rögzített óraállás szerint egy csomó pénz még vissza is jár. A gázt is ugyanott intéztem, azt már lezárták, visszafizették, törölték. Áram még semmi, csak a friss számlák.

Nem lehet, hogy be kéne jelenteni az EON-nál is, mint fő elosztó, vagy mi a hivatalos nevük..?

2022. máj. 14. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden megvolt két hét alatt.
2022. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!