Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakik valaki jelenleg a Kun...

Lakik valaki jelenleg a Kun utca 11-ben 8 ker Budapest? Érdekelne ott egy lakás

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 13:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne a környék, lakók. Lakás vásárlás céljából
2022. máj. 14. 13:49
 2/6 anonim válasza:
Legkomolyabb hely.
2022. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a környék nagyon ótvar..A konkrét házon belül nem tudom mi a helyzet.
2022. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évig éltem abban házban albérlőként, 2013-14-ben, tehát jó pár éve. Különösebb bajom nem volt a környékkel - mondjuk ha finnyás valaki a multikultira, az probléma lehet.

Aki kicsit megkeserítette az életem, az az alattam lakó párocska volt.

2022. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: "multikulti" milyen szép eufemizmus :))))
2022. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Pedig az. Covidmentes időszakban itt vannak a négerek, arabok, stb.

Itt vannak a Népszínház utcában az olcsó nemzetközi hívásokra kialakított üzletek, tehát ide járnak a külföldiek.

A hajléktalanellátásnak központjai is vannak itt.

Az onnan távolabbi részek, Kun u. kijjebbi szakasza, Alföldi u. kijjebbi szakasza, Fiumei út már csendesebb, nincsenek ott üzletek, utcán ácsorgás, stb., csak a társasházak lakói járnak oda többnyire, és csúcsidőben autós átmenő forgalom van.


Kérdező, ha az árveréses lakás érdekel, van egy masszív, budapesti "biciklis" befektető réteg, akik magas áron vásárolnak az önkormányzattól, alig-alig lehet érdemleges áron szert tenni lakásra az önkoritól, véletlenségből.:) Kínaiak is vásárolnak az árverésen, szóval szinte reménytelen.

Piaci ár fölött szokott lenni már a kikiáltási ár is, nem véletlen, megveszik.

2022. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!