Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért vennél meg egy...

Mennyiért vennél meg egy ilyen zártkertet? (képekkel)

Figyelt kérdés

- Csókakő 5 km-re Mór 3 km-re van tőle földúton megközelíthető, közelben aszfaltos út.

- Horgásztavak háromszáz méterre.

- Örökpanorámás, teraszos terepviszony, az alja teljesen sík.

- Van rajta egy mandulafa, és a végében fenyőerdő, művelésből kivont.

- 26 méter széles, és 32 méter hosszú, összesen 832 nm a telekhatárok rendezettek. Egyik szomszédban kukorica, másikban szőlő van.

- A szomszédban van fúrt kút, villany három szomszéddal odébb földkábelen.

- 1/1-es tulajdon "3%-os" beépíthetőség.


Fölmunka és tereprendezés történt, de családi okok miatt végül nem kezdődött rajta építés.


Képek:


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2022. máj. 24. 14:21
A kérdező szavazást indított:
100.000 Ft
200.000 Ft
300.000 Ft
400.000 Ft
500.000 Ft
600.000 Ft
700.000 Ft
800.000 Ft
Egymillió Ft
Egyéb összeg kommentben.
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a szavazáson túl is kíváncsi vagy véleményekre. Nekem ez nem sokat érne meg! Egyrészről azért, mert egy baromira meredek telek, hiába alakítottatok ki teraszt, örök szívás a kert karbantartása (tapasztalat). Ahhoz kicsi, hogy nagyobb dolgokat álmodjon oda az ember, ha építenek rá, akkor építhetnek rá egy 25m2 alapterületű épületet, aminél ugyan beépíthető a tetőtér, ált. engedélyezik ezt az önkormányzatok, de 4.5m-es max. orommagasság van megengedve országosan szinte mindenhol külterületen, azaz 2.2m-nél nem lehet magasabb a földszinti belmagasság ahhoz, hogy a tetőtérben ki tudj alakítani lakóteret. Ez az a méret, ami tipikusan semmire nem elég, én is arra jutottam, hogy hozzá kell építeni, mert akárhogy is helyeztem el ezen az alapterületen a konyhát, "nappalit", fürdőt, egyszerűen sehogy se jött ki normálisan élhetőnek a történet. Én mondjuk hozzáépíthettem, 3000m2 a telek.

5-600.000 Ft-al próbálkoznék eladási árként, de hát Te tudod, hogy a környéken mennyiért mennek el a külterületi telkek! Én innen, Baranyából, azon túl, hogy egyszer voltam Csókakőn (dolgozni, naná, hogy nem körülnézni) nem sok közöm bír lenni ehhez.

Földút esős időszakban nehezen járható. Kútfúrás milliós tétel, villany bevezetése, ha nincs a ház előtt közvetlen, akkor szintén.

Földet elnézve, én azt sem tartom kizártnak, hogy csúszik, ilyesmit megnéztetek még azelőtt, hogy szóba jött, hogy építenétek rá, pontosabban a dombra? Utcafrontra próbálkoznék inkább az építkezéssel.

2022. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd én 2 éve 450.000 ft vettem egy 796 m2

zártkertet,szőlőskertet Győr Moson Sopron megyében.


Van rajta pince,présház és egy kis lakrész.

Található a telken még egy fúrt kút, ami ívovíz tisztaságú.


Amióta nálam van építettem fából hozzá egy kiülőt.Tervben van idén nyáron,egy kerti zuhany és egy bográcsozó létesítése.


Nagyon szeretem a telkemet,elbütyködni ott,lakásból jó időben kimozdulni,de valljuk be az ilyen zártkerteknek nem nagyon van áruk.

2022. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Az tényleg jó vétel volt, én hasonlót vettem idén zalába csak dupla ekkora kút nélkül és dupla ennyibe került...
2022. jún. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!