Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Anyukámmal Szegedre költöznénk...

Anyukámmal Szegedre költöznénk és azt szeretném megkérdezi, hogy melyek a legjobb környékek?

Figyelt kérdés
Oda járok egyetemre, de mivel a belvárosban lakok albérletben nem nagyon jártam körbe a külső részeket. Eddig Felsővárosban és Rókuson láttunk olyan lakást, ami tetszene. A háztól sem zárkóznánk el.

2022. jún. 9. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1. és legfontosabb: Mennyi pénzetek van az ingatlan árára?
2022. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pesttel mi a baj?
2022. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
30 vagy 60 milliótok van? Nem mindegy
2022. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a jó környék. Mentalitás, életkor és pénz függvénye is. Nekem pl. Alsóváros nagyon bejön. Én az Árkádtól nem messze lakom egy kis utcában, szerintem az is jó hely.
2022. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából 30 millió körül lenne. Körtöltésen kívül tökéletes nekünk, de azért nem szeretnénk teljesen a város szélére költözni. Pesttel semmi bajom, szimplán zsúfoltnak érzem. Szegednek megvan a nagyváros érzése, de mégsem olyan nagy és megvan minden itt is.
2022. jún. 9. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30 millióból inkább lakást veszel Szegeden, manapság ennyi pénzből pedig panelt. Ha felújítottat szeretnél jobb környéken. Abból viszont tudtok szépet, normálisat venni ennyi pénzből.


Milyen helyeket nézzetek:

Újszeged, Odessza (Csanádi utca, Vedres utca, Fésű utca környéke)

Felsőváros (Tápai utca, Tabán utca, Fecske utca, Molnár utca környéke)

Csongrádi sgt. belvároshoz közelebb eső része (Cső utca, Vág utca, Sárosi utca)


Ezek kultúrált picit csendesebb környékek, de mégis a belvároshoz közel vannak, ami egyetemistaként azért elég fontos.

2022. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. jún. 9. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!