Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Párommal nem rég költöztünk...

Párommal nem rég költöztünk Magyarországra, Budapestre, s gondolkodunk azon, hogy lakást vegyünk Miskolcon. Egyikünk munkája sem köt minket Budapesthez.Szerintetek megéri Miskolcra költözni és ott venni lakást? Ha igen, milyen környéken?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
89%
Az avason ne, a többi nem olyan rossz környék szerintem. Persze attól is függ mennyit szánnátok rá, belvárosban vagy külvárosban gondolkodtok?
2022. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez vagy troll kérdés, vagy még nem is hallottatok Magyarországról...? :D
2022. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
De miért pont Miskolcon???
2022. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

Ha ti is romák vagytok, akkor megértem a Miskolcot.

De ha nem, akkor miért pont oda?!

2022. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
79%
Miskolcon laktam 20 évig, megvan a maga bája, de munka terén egyáltalán nem élhető, a normális munka (aminél marad időd élni és jól is fizet) nagyon ritka és kihalásos alapon lehet bekerülni, a gyárakba viszont mindig van felvétel, ahol kigürized a lelked és méltánytalanul honorálnak. A másfajta népcsoportró meg ne is beszéljünk... Ha házat akartok nézni, akkor Tapolca vagy Lillafüred, esetleg a vár környéke. De én nem ajánlom, pedig szeretem Miskolcot.
2022. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Ez több, mint fura. Mondjuk egyedül Lillafüred miatt mennék oda.
2022. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy nagyon random kérdés...


Miért pont Miskolc? Ha már nagyváros, akkor inkább Győr, Szeged, Debrecen. De még Pécs is előbb, mint Miskolc. Vagy azért, mert csak miskolci lakásra lenne pénz?

2022. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nagyon el vagyunk veszve Magyarországon. :D Fogalmunk sincs, hogy hol éri meg lakni/lakást vásrolni. Most Pesten vagyunk, de nem szívesen adnánk itt ki 60-70 millió forintot lakásra. És nem, nem vagyunk romák, csak többször jártunk már Miskolcon, és szép városnak tűnik. Miskolcon belül pedig leginkább belváros és környékében gondolkodunk.
2022. jún. 10. 16:03
 9/24 A kérdező kommentje:
5-ös válaszadó, a munkán kivül van bármi más amiért nem ajánlanád? Mint mondtam, én is és a párom is dolgozhatunk bárhonnan, szóval igazából nem kéne nekünk munkát találni Miskolcon. :D
2022. jún. 10. 16:08
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
jaj és továbbra is ragaszkodik…
2022. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!