Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki hogy látja a jelenlegi...

Ki hogy látja a jelenlegi ingatlanpiacot?

Figyelt kérdés
Nőni fognak még az árak szerintetek?

2022. jún. 20. 06:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

28: Ne hari de magadnak csinálod a fölösleges, valótlan feszültséget.

Belvárosban idén adtunk el felújított kislakást 650/nm-áron. Most is van.

Ha az drága, még mindig tudsz menni kifele 3 buszmegállót és veszel 500/nm alatt.

És akkor még várost se váltottál...

2023. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Utolsó, pl én.

33 éves asztalos vagyok, jelenleg 12 éve vállalkozó, mindig törekedtem a vállalkozásom fejlesztésére, mindig rengeteg bevételt forgattam vissza új gépek vásárlásába, műhely bővítésébe… jelenleg ott tartok, hogy 5 alkalmazottam van, én minden áldott nap megyek a munka után, felmérek, tárgyalok délelőtt, délután tervezek, látványterveket készítek, az alkalmazottaim pedig műhelyben 2en szerelik össze a bútorokar, 3an pedig szerelik őket be… 30 as fiatal vagyok, gyári munkás szülőkkel, mondhatjuk, hogy a semmiből kezdtem egy kisvárosi garázssoron egy 10.000ft/hó ért bérelt garázsban.


Szerintem azok a 30asok akik 1 évtizede saját ingatlanra gyűjtenek, egy kicst zakkantak… előbb fektess magadba, képezd magad, juss egyről a kettőre, utána lehet ingatlanokat venni…

Kicsit olyan ez nekem, mintha még egyetlen órát sem vettél volna, de máris boinget akarnál vezetni…

2023. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
28 asnak írtam
2023. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32: Pesti vagy?
2023. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok rád asztalos.

De Debrecen környékéről nem akarok pestre menni.

Bár ha olcsóbb a lakhatás.

2023. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Érdekes hír:


- Megindult az ingatlanárak csökkenése


Megállt a drágulás üteme, egyes lakástípusoknál pedig már elindult a csökkenés is. Budapesten akár 3,5 százalékkal kedvezőbb áron találhatunk téglalakásokat, míg a panelek esetében a csökkenés mértéke eléri a 2,5 százalékot, derült ki az Otthon Centrum elemzéséből.


Link: [link]



- De van még egy cikk is , más forrásbóL:


Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.


Megállt a drágulás üteme, az egyes lakástípusoknál pedig már elindult a csökkenés is. Budapesten a megelőző negyedévhez képest akár 3,5 százalékkal kedvezőbb áron találhatunk téglalakásokat, míg a panelek esetében a csökkenés mértéke eléri a 2,5 százalékot - derül ki az Otthon Centrum legfrissebb elemzéséből. A trendet a Duna House is megerősíti, az ő felméréseik szerint is több mutató mérséklődést mutat.

Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.


Országos átlagban a használt lakások árai 4, a házak árai pedig 5 százalékkal mérséklődtek 2022 III. negyedévéhez képest. A változás a fővárost is elérte, ám meglepő módon nem a házak, hanem a lakások árában érezhető a fordulat


Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.


Link: [link]

2023. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy Pesti vagyok e? Amúgy nyíregyházai, de munkáim döntő többsége Budapest és Balatonfelvidék teszi ki. Röhelyesen kicsi ez az ország aki azért csóró mert itt vagy ott él, az fogja már fel, hogy ez nem kifogás, ha Debreceni lennék is 2és fél óra alatt Budapesten vagyok és mégcsak sebességhatárt sem kell átlépni hozzá… ne ez legyen már a csóróságra a kifogás.
2023. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!