Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha Újbudán (XI. kerület)...

Ha Újbudán (XI. kerület) dolgoznátok és hosszú távon képzelnétek el a munkahelyet, akkor maximum hol vásárolnátok lakást/házat magatoknak?

Figyelt kérdés

Mik lennének a legfontosabb szempontok? Ha pl. gyerekvállalás előtt állnátok...

Esetleg összejöhet 2 nap Home Office a jövőben.



2022. jún. 20. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon attól függ, hogy mennyi pénzt szántok rá.
2022. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Nagy megszorítások nélkül 45-47 millió is benne lehet babaváróval családi segítséggel,

+ 10M hitellel akár 55-57 millió is lehet, de még ez szóba sem jött a páromnál, csak szóba jött mi lenne ha még vennénk fel pluszban.

2022. jún. 20. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2: köszi.

Az is fontos, hogy mekkorát szeretnétek. Egyelőre egy kisebbet, amit aztán majd - a család esetleges bővülésével - pár év múlva nagyobbra cseréltek, vagy pedig hosszabb távra szeretnétek megoldani a lakáskérdést.


A XI. kerület sajnos elég drága lett. A XXII. kerületben érdemes nézelődni, vagy az aglomerációban (Diósd, Budaőrs, Törökbálint). De sajnos ezek is nagyon megdrágultak.


További kérdés, hogy autóval v. tömegközlekedve képzelitek el a bejárást... Ha utóbbi, akkor én tuti olyan helyen nézelődnék, ahonnan vonattal be lehet jutni Kelenföldre.

2022. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ennyiből max. lakást. A XXII. kerület, Budaörs, Törökbálint kb. ahonnan viszonylag fájdalommentesen be tudsz járni.

A XI. már megfizethetetlen. A pesti oldal meg ár/érték arányban még ennél is drágább.

2022. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Maximum hol?

Árban vagy távolságban maximum?

2022. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

csakis a Kelenföldi lakótelep, esetleg Őrmező. Gazdagrét sem rossz, csak ott nincs parkolóhely(nem mintha máshol lenne)a te esetedben a közlekedés nagyon fontos..ezeken a helyeken kiváló


Csakis lakásban gondolkodj, a családi ház az horror..(abban lakom dél-Budán)

2022. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Mért horror?:)
2022. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: gondolom, az ára...


Úgy 150 millánál kezdődik....

2022. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is (mindig is így volt) 1 órát utazom városon belül munkahelyre. Nekem ez teljesen normális, szóval én simán vennék házat pl. Pestszentimrén vagy Soroksáron, de akár Rákospalotán is. De hogy neked mi a tűréshatár utazási időt tekintve, mi nem tudhatjuk. Teljesen szubjektív: van, aki 20 perces utazástól is kikészül. Én 1,5 órástól sem :D
2022. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5: Az árat kb. megírtam, "viszonylag" jól lehessen közlekedni nekem a nagyon max. 1 óra lenne a tényező.


#9: Jelenleg 45-60 perc reggel az én utam nekem is a belvároson keresztül. Stresszel egy picit. Te, hogy viseled el?

2022. jún. 20. 14:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!