Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XII. kerület lakótelepi,...

XII. kerület lakótelepi, társasházas részein vannak galambok?

Figyelt kérdés
Thomán István utcai lakótelepre, illetve az egész Mártonhegy, Orbánhegy társasházi részeire gondolok. Ilyen igényesebb, hegyvidéki részeken nem szaporodtak el annyira, mint a pesti lakótelepeken, különösen a téglaépítésűeken?

2022. júl. 3. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Balkáni gerle van, de a közönséges házigalamb az ilyen fás területeken ritka, inkább a városias részeket kedveli, pl. Déli pu környéke, Margit krt stb.
2022. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek, a 12. kerületet elkerülik, ott drága minden, oda nem jár galamb. Ezt egy 10 éves tette fel mint kérdés?
2022. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok és szerintem teljesen értelmes kérdés. Laktam már vidéki nagyvárosban hasonló környéken hasonló típusú társasházakban és ott sincsenek, ellenben a belvárossal meg a téglaházas lakótelepekkel. Budapesten is laktam panelban, ott nem voltak, azt hittem, hogy ez főleg csak a régi téglaházak rákfenéje, de aztán az utcán sétálva láttam pl. óbudai panelt, ami tele van velük.

Azt feltételezem, hogy az ilyen igényesebb kertvárosi meg hegyvidéki helyeket elkerülik, mert ott nincs annyi proli, aki össze-vissza szemetel, illetve az ottani növényvilág sem a fő élőhelyük.


A kérdés oka meg az, hogy olyan helyre nem költözök, ahol vannak, mert undorítóak és lehetetlen megszabadulni tőlük, főleg hogy sok agyhalott még eteti meg védi is őket.

2022. júl. 4. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!