Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Békásmegyerről vélemények?

Békásmegyerről vélemények?

Figyelt kérdés
Vannak jobb részei? vannak rosszabb részei? a Duna felöli oldalon a Pünkösdfürdő utca környéke milyen?

2022. okt. 16. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen a duna felöli oldal nagyon rossz volt. De talán most is a déli rész a legrosszabb, a jobbak meg a piac körül meg a 4 emeletesek hátul
2022. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

6 évig laktam ott, szerencsésnek kell lenni a szomszédokkal, én nem voltam az sajnos. De ettől függetlenül abszolut jó környék, nem messze volt a lakás a hév állomástól. bár kicsit kiesik az egész, jó fél óra mire beérsz a belvárosba. Ha ez nem gond akkor szerintem élhető hely.

16 ève költöztem el.

Fél óra az is mire beérek BPre most vonattal, de cserébe kertes hàzban lakom. Ami Számomra sokkal kényelmesebb, csendesebb itt vidéken ( de nem túl messze a fővárostól).

2022. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Több mint 5 éve élek a Duna felőli oldalon 4 emeletes házban. Csak jót tudok mondani. Csendes ,normális szomszédok, tiszta és rendezett ház. A környék folyamatosan épül-szépül. A Pünkösdfürdő utcában pedig ott vannak új építésű házak pl. Metrodom Young és most épül a Budabright is. A környék ellátottsága is kiváló. Közlekedés már azért véleményesebb. Ha autós vagy akkor a Szentendrei úton vannak dugók de ezzel nem árultam el újdonságot. Ha tömeg közlekedsz a hév pontos és megbízható. Sűrűn jár de vannak rajta nem kevesen és 22 perc a menetideje a Batthányi térig. Én a 9. kerületben dolgozom és a menetidő tömegközlekedéssel oda jó 75 perc. Ez nem kevés idő és csak oda. Ott van a 34 busz a Göncz Árpád városközpontig de ritkán jár és heringparti vagy a 204 es megy át a Megyeri hídon Újpestre. Csúcsidőben autóval sem sokkal kevesebb idő a hazajutás. Én csak ezt tudnám felhozni hátránynak. Az új lakóparkok meg jobban nőnek ki a földből mint a gomba így csak rosszabb lesz közlekedésileg a helyzet. Amúgy kifejezetten rossz részről nem tudok.
2022. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Rossz környék. Én is a III.ban lakom de a belső részén. Ez a rész elvileg az elitebb de elképesztő a mocsok, a primitív, bunkó, egyszerű emberek és a rengeteg öreg.


Egy előnye van Békásnak, hogy oda már költöztek fiatalabbak ezáltal elég sok a szigetelt ház.


Ha megépül az új HÉV, magyarul gyorsított, akadálymentesített stb akkor fel fog értékelődni, de sajnos a III. kerület egy NAGYON proli kerület volt és csak fokozódott ez.


XIII. kerület lett az elitebb.

2022. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

III. kerület " a primitív, bunkó, egyszerű emberek és a rengeteg öreg." ???

Szerintem te még nem jártál Pesterzsébeten, Újhegyi lakótelepen, Havannán, Kispesten, Csepelen. Ez kis utazás a következő buszokon: 151, 68,85 illetve 28-as és 37 es villamos. Szerintem átértékeled az álláspontod. :) Ezekhez képest a 3. ker. legrosszabb része is egy álom. :)

2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös és Te jártál a III. kerületben? Ugyanis én itt lakom. Miben lenne más a felsorolt: Pesterzsébet, Újhegyi lakótelep, Havanna, Kispest és Csepel?


Egy dolog egyedül ami a 3. kerület belső részére nem jellemző az a sok c. Amúgy tényleg primitív, bunkó emberek, egyszerű emberek és öregek.

2022. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

6-os. 15 éve lakom a III. kerületben. Miben lennének mások a felsoroltak?

Visszakérdezek jártál te ott? Ordító a különbség. Elég jól ismerem kis kivétellel az egész várost itt születtem és nagyon sok helyen laktam. Tesóm Pesterzsébeten lakik. Amikor vendégségbe jön neki ez egy felüdülés pedig ő még Erzsébet egy jobbik részében lakik. Nem mondom, hogy nincs igazad mert primitív és bunkó emberek itt is laknak csak egy kicsit mások az arányok mint a felsorolt kerületekben. Az igazi "elit" menő részei a 3. kerületnek a hegyvidéki rész, Római fürdő, Csillaghegy , Újlak. Ezeket viszont azért ne hasonlítsuk még a "legjobb" lakótelepekhez sem. Óbuda legtöbb lakásának ablakából hegyeket, Dunát látod. Csepelen meg a randa nagy betondzsungelt. Nem akarok senkit megsérteni aki ott lakik de a lakosság ottani összetételéről és arányairól meg ne is beszéljünk. No de nem akarok én senkit meggyőzni. Ha ennyire utálod akkor miért laksz itt?

2022. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7-es ez az ennyire utálom akkor miért lakok itt kérdés egy kissé beszólogatósra sikerült.


Az emberekre hadd legyen már megjegyzésem.


Én nyilván nem a táborhegyi, testvérhegyi oligarchákról, vagy csillaghegyről, vagy az újlaki-belső óbudai nénikékről beszéltem hanem ami Óbuda legnagyobb része: a lakótelep.

Én még a jobb részén lakom az Óbudai óbudai lakótelepen ( bent nagyon ) de ennyi bunkó parasztot kevés helyen lát az ember a városban pedig ahogy te is én is sok helyen éltem.


Erzsébetet nem ismerem de sokkal rosszabb nem lehet.

Csepelen ott a duna közelsége.


Szerintem előbb nézz körbe és alkoss véleményt. Ha te a hegyen laksz és lejössz kétszer a Flórián térre egy évben akkor nem élsz közöttünk nem ismered ezt a kerületet csak a hegyi részét és az nyilván más, az rezidenciális. De itt lent egy fertő. Pusztulat.

2022. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értünk bunkó paraszt alatt… azért attól még nem ájulok el a borzongástól hogy valakik söröznek a Csalánosi Csárda mögött a kőpárkányokon… (mellesleg én is szoktam csak nem vagyok annyira züllött külsejű), vagy hogy valaki nem szedi fel a kutyakakát, vagy hogy nem ad utat a Sparban… ennél nagyobb problémával nem találkoztam itt a főtér környékén… nyáron max 1-2 hetente fordult elő utcán hangoskodás…
2022. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van bűnözés, mármint veszélyes típusú bűnözés szerintem eléggé kevés van főleg a belső részén a kerületnek. Tehát a közbiztonság pl. jó, ha már pozitívumot keresünk.


De a kutyaprobléma erős, tele van a kerület póráz nélkül "sétáltatott" kutyákkal, kutya...al stb. stb és rengeteg lepukkant alak ücsörög és sajnos nem hajléktalanok hanem "szomszédok" a nagyházak egyikéből :(


Ja és sok az OPNI-s látszólag zakkant ember is ... tépkedik a növényeket és még sorolhatnám....


De amúgy "nyugis".


Egy baj van még a hatalmas átmenő forgalom...

2022. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!