Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik helyre költöznétek e...

Melyik helyre költöznétek e kettő közül?

Figyelt kérdés

Budapesti voltam világéletemben, de sosem szerettem, csak aztán egyetem és munka itt tartott...na előbbit már rég magam mögött hagytam, utóbbi szintén nem játszik, ugyanis az évszázad kamuját követően a munkahelyem (sok más céggel ellentétben) meghallotta az idők szavát és nagyjából teljes mértékben átállt a home office-ra.


Nagyjából kéthetente 1-2 napot kell Budapesten töltenem, ezt kocsival is meg lehet tenni, ha esetleg huzamosabb ideig több napot kéne itt lennem, családnál is ott tudok aludni. Elkezdtem nézelődni az autópályák menti településeken, és találtam (meg is néztem már) két nagyon szimpatikus ingatlant, amit meg tudnék venni azonnal.


Van tapasztalatok e településekről? Elnézést a kissé fura összevetésért, valószínűleg a többségnek egyáltalán nincs is semmi összehasonltó alapja, de ki tudja, hátha...


2022. nov. 20. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Hajdúdorog
Bátaszék
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehetoseg szerint inkabb Pest megyeben maradnek.
2022. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezekkel meg a többi hasonló településsel az a baj, hogy nincs ott érdemben semmi: szórakozási lehetőség nuku, egészségügy minimális, gyerekeknek az iskola csapnivaló, sportlehetőség a focival kimerül stb.
2022. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajdu-biharban talan az egeszsegugy meg e'megy mert ott van Debrecen.
2022. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bataszek nem egy rossz hely bar tolna megyeben eleg sok a cigany. En inkabb eszakabbra mennek ha az autopalya menten akarsz elni.

Hajdudorog az messze van, arra nem jartam meg, bar arra fele is sok a cigany.

2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 Miért?


#2 Szerencsére ezek közül egyik sem szempont: gyerek nincs, nem is lesz, a szórakozásom a sport, amit bárhol tudok művelni, az egészségi állapotom megfelelő, kórháznak, orvosnak közelében sem járok, ha pedig mégis kellene, a hírek alapján a pesti kórházakban sem lennék nagy biztonságban 🙂


#4 A távolság nem szempont, nem egy Oroszország méretű allamban élünk.

2022. nov. 23. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni, egy melóra feltenni idézőjelben mindent azért erős.

Értem én, hogy most a home office miatt nem muszáj fizikálisan Bp-n élni, de csak ezért elköltözni.


Én azt tapasztaltam magamon, hogy Bp-n könnyen ki tudtam égni a mindennapos nyomasztó dolgokon, de amikor egy csendes vidéki részre költöztem, utána mindig hiányzott a nyüzsgés.

2022. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálnod az új otthonodat?
2023. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Igen :) Sajnos Hajdúdorogot (és egyúttal egész környékét) végül egy szempont miatt elvetettem, Salgótarjánban vettem lakást. Szerződés utáni adminisztráció és költözés még folyamatban, szeptember környékén költözöm.
2023. júl. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!