Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak én adtam fel véglegesen...

Csak én adtam fel véglegesen azt a vagyamat hogy egyszer lesz egy saját otthonom?

Figyelt kérdés
Gyerekek ez nem sirankozas. Az elmúlt 7 évben mióta dolgozom folyamatosan tettem félre , teljes havit nem tudtam sajnos mert az anyukám kis nyugdíjas. Segítenem kellett őt. Kései gyerek vagyok sajnos. Szóval annyi a lényeg hogy hiába tettem folyamatosan félre egyszerűen nem tudom utol érni a piaci árakat. A nagyosszegu jelzalog hitelt nem egy emberre tervezték de párkapcsolatot kialakitani sajnos nehéz. Egyszerűen feladom. Egy dolog boldogít talán hogy az egyetemi diakhitelemet kiperkaltam. Beletorodtem, elfáradtam, elfogadtam hogy öreg leszek mire talán a csaladalapitasban tudok gondolkodni, és azt is hogy lehet sosem lesz családom. Nem tudom egyszerűen lekovetni az árváltozás. A hitellel nem lenne problémám de nem tudok normalisat venni csak nagyon drágán azzal meg egyértelműek tulvalalnam magam és belebuknek. Minden esetre örülök annak hogy az embereknek legalább nőtt a vagyona. Ezzel semmi gond sincs.

2022. dec. 29. 10:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Hé, 30 feletti nő vagyok, én már a méhemet sem adhatom bérbe jóatyánknak :'D

Úgyhogy teljesen megértelek, én már rég elengedtem az ilyen jellegű álmaimat, pedig párom is van - élünk albérletben, amíg tudjuk fizetni, aztán megyünk a híd alá, gyerekünk-családunk meg sose lesz.

2022. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 sajnálom nagyon, tisztelem az eletvidamsagodat, valószínűleg én is ezt fogom tenni.
2022. dec. 29. 11:17
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Pont a következő 5 évben lesz esélyed megint ingatlant venni, utána sokáig megint semmi
2022. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 mire gondolsz?
2022. dec. 29. 12:27
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
A 3-as arra gondol -vagy inkább reménykedik-, hogy mindenki féláron árusítja majd a sajátját.
2022. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5 én ezt senkitől nem várom el , örülök más sikereinek. Én egyszerű feladtam az egészet.
2022. dec. 29. 13:00
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező, inkább örülj annak ami van, mert lehetne sokkalta rosszabb is a helyzeted.

A tipikus magyarországi statisztika szerint:

Pl. megnősülsz, közös hitelt vesztek fel, születik két gyerek...

...majd az asszony talál egy új pasast, téged meg a szokásos női trükkök valamelyikével kirak a lakásotokból. (Pl. bántalmaztad, rámozdultál a gyerekekre stb...stb...)

Odaveszi az új pasast, te meg fizetheted továbbra is a törlesztőket, + a gyerektartást a két gyerek után, miközben esetleg az utcán, vagy egy munkásszállón nyomorogsz a sorstársaiddal.


Vedd úgy, hogy ezt most mind megúsztad.

2022. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 lehet igazad van , de az is lehet elhagyom az országot
2022. dec. 29. 13:17
 9/28 A kérdező kommentje:
#8 magasabb eletszinvonal + egészségügyis diplomam van ,
2022. dec. 29. 13:20
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy csak te. Én is. Nagy szarba került a nem kitömöt, fideszcsókos ifjúság. Felhajtották az árakat és eladták a jövőnket.
2022. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!