Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladás esetén az ingatlan...

Eladás esetén az ingatlan turistákat, pl szomszédot aki tudom hogy nem fogja megvenni, hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, és nem is érdemes. Mert lehet, hogy a szomszéd nem fogja megvenni, de a szomszéd ismerőse/rokona igen.
2023. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Neked nem mindegy a vevő kiléte ,ha már el akarod adni ?
2023. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De tudom hogy valaki tuti nem vevő...
2023. jan. 3. 11:38
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Akkor megmondod, hogy neki nem eladó a ház.
2023. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Vannak apró tükrök, már 5 db saját ingatlant adtam el. Pl. aki azonnal sűrgősen akarja megnézni az sosem veszi meg. Az igazi vevők nem kapkodnak. Volt olyan aki anyóssal jött és a kedves mama elaludt a kanapén. És volt aki hozta a rokonokat, elkezdték leszedni a kertben a diót és az almát, persze nem értették miért küldöm őket haza.
2023. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Revolúcióbiológus ***** válasza:
70%
Nem kell mindenkinek egyenként rendelkezésre állnod és bármikor kinyitni a kapudat. Csinálhatod azt is, hogy először csoportos megtekintést engedsz csak összevárva 4-5 vevőjelöltet, s aztán a második körre már csak azok jönnek akiket tényleg érdekel.
2023. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
#5 Én sürgőssen akartam megtekinteni és le is foglalóztam azon a héten, mert már dolgozni akartam rajta, nem akartam várni heteket míg a papírsz-ságok járnak körbe karikába... Szóval vannak ilyen türelmetlen emberek is, mint én, akik azonban a vásárlást komolyan gondolják. :) Mondjuk eladni még nem próbáltam, azt ingatlanosra bíztam, nekem nincs kedvem az ilyen hülyékhez, akikkel példáloztál! Ezekkel nyűglődjön más. Úgy beszéltük meg, hogy én X összeget akarok érte kapni, erre számoljon rá minden költséget, beleértve a saját munkadíját is...
2023. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elkerülni őket. Nekem még 20 nézőm se volt soha egy ingatlanra, mire elkelt, az is csak 20x fél óra lenne, nem egy nagy fáradság ekkora bevételhez mérve.
2023. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minket leultettek a teraszra es megkerdeztek mennyi kp.n van, ugye nem hitelbol megy az egesz. Be se engedtek azt ,akinek nem volt eleg pénze az egeszhez. Igaza volt,.minek rabolja az idejet, bizonytalan, nagy hiteles vevokkel.
2023. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: Mi 6-ből 5x úgy vettünk lakást, hogy előbb megtaláltuk a újat, és akkor hirdettük meg a mienket eladásra. Amikor nézők voltunk, egy fillérünk nem volt a lakásra még, sőt nem is szándékoztuk addig eladni, amíg nincs meg az új kinézve.

A maradék egy esetben meg szóbeli igéretre 1 héten belül bonyolítottuk le az eladást és a vételt és a költözést is!

2023. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!