Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy kockaházat jobban megéri...

Egy kockaházat jobban megéri felújítani és eladni, vagy nagyobb lehet a profit ha szimplán el lenne adva, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

Ha adott lenne egy kockaház közvetlen egy budapest melletti városban, ami viszonylag jó állapotban van, szigetelve, új tető… de sokan nem erre vágynak. Csupán érdeklődöm, hogy jobban megérné akár egy emelet, + modern letisztult külső / belső és úgy eladni, vagy így ahogy van. Illetve mennyit lehetne kérni érte így / vagy úgy?

Főleg ingatlanosok válaszait várom.


2023. jan. 26. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanosok a saját profitjukat számolgatják nem a tiédet ezen a házon.
2023. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: ott a pont!
2023. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Hacsak nem vagy építési vállalkozó, nen éri meg felújítani.

Pláne nem most, mikorna munkadíjaknés anyagárak az egekben, az eladási árak meg mennek lefele.

2023. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, bárhová költöztem életem során, a feleségemnek soha nem volt kedvére a fal színe, vagy a burkolat. Szóval szétverettem és felújíttattam az ő ízlésére. Még akkor is, ha semmi baja nem volt egyébként a burkolatnak. Oda akarok kilyukadni, hogy ahány ember, annyi ízlés. És nem biztos, hogy mindenkinek tetszik az, ami neked. Felesleges dolog milliókat ölni abba, amit az új tulaj úgyis átfest, vagy felver. Mert neki nem az az árnyalat tetszik.
2023. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felújítani akkor éri meg, amikor felfelé mennek az ingatlan árak.


Most úgy néz ki, hogyha felújítod akkor jó esetben annyival drágábban tudod eladni, amennyibe a felújítás került, vagy rossz esetben még kevesebbért, tehát buksz is a felújításon.

2023. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

4.

Én nem a lakásokat cseréltem volna le...

2023. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Manapság még építési vállalkozónak sem éri meg az ilyesmi. Nekik is maximum arra jó, hogy a már meglévő munkaerő "mozgatva" legyen, tudjon nekik munkát adni és minimális nyereséggel vagy nullára kijöjjön miután kifizeti őket.
2023. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felújítani akkor éri meg ha bele akarsz költözni. Azért hogy eladd semmi értelme felújítani, rengeteg pénz, idő és idegeskedés.
2023. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!