Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » "Nem tudom mit akarok emberek...

"Nem tudom mit akarok emberek kíméljenek!" Ez mit jelent egy ingatlanhirdetés szövegében?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy komoly érdeklődőket vár.
2023. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy már tele van a töke a lakásturistákkal!
2023. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Sok embernek az a hobbija, hogy kíváncsiságból elmegy házat nézni. Az ilyen ráérős balf4szok ne keressék.

Mondjuk nincs értelme kiírni, úgyis írnak neki ilyenek is.

2023. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Munkatársam ingatlanos volt. Van egy lakása amit AirBnb-re szokott kiadni. Rendszeresen hívják ingatlanosok, magánemberek, hogy nem-e adja el... :D
2023. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenben részem. Több házat néztek, köztük az enyémet is, de megmutattam hátha megtetszik neki. Mikor körbevezettem őket, szinte nem is figyeltek rám, a végén vártam, hogy tesznek-e ajánlatot, de azt mondta majd szólok, akkor is ha nem, mert ugye többet megnéz még.

(Azóta sem keresett)

2023. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, mit akarok"-emberek.

Csak ő meg nem tud írni.:)

2023. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt jelentené hogy ne foglalkozzak vele...
2023. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!