Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bp 15. Kerület, Páskom park...

Bp 15. Kerület, Páskom park és Páskomliget utca környéke érdekelne így 2023ban. Lakásvásárlás előtt állok, feltűnően “alacsony árak” vannak négyzetméteréhez képest mint pl Zuglóé. Éjszakai élet? Közlekedés? Biztonság? Lopás?

Figyelt kérdés
Pl. Zugló 46m2 2 szoba 36M, Páskompark 55 m2 3 szoba ~38M

2023. febr. 7. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Jó,biztonságos, nem olyan mint régen, vehetsz lakást
Fogjuk rá, éjszaka kicsit necces de amúgy jó
Sokat javult korábbi évekhez képest, bár nem ajánlom.
Ugyanolyan mint régen, nehogy lakást vegyél
Közel van minden, fogjuk rá hogy biztonságos akar gyerekkel is
Semleges
Nem tudom, maradjon ink Zugló.
Ajánlom, vehetsz, én is ott lakom.
Ne vegyél még ha ingyen is adják
Egyéb., írj s válaszolok.
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A válaszlehetőségekből úgy érzem van némi prekoncepciód azzal kapcsolatban, hogy régen ez egy veszélyes környék volt, amit nem teljesen értek, hogy mire alapozol. Nem hiszem, hogy veszélyesebb volt, mint egy átlagos lakótelep. Mivel csak ilyen nemzeti konzultációs válaszokat adtál meg szavazni nem tudok.


Szerintem alapvetően biztonságos, semmiképp sem kiemelkedő a betörések, autólopások száma. Persze ilyen népsűrűség mellett mindig előfordul egy-egy részeg ordítozás, meg látni egy-egy hajléktalant, de veszélyesnek biztosan nem mondanám. A közlekedés jó, az utcák néha kicsit szemetesek, meg hát ronda panel minden, de ezt egy street viewn is látod. Van közel minden, ovi, bolt, bank. Éjszakai élet alatt nem tudom mit értesz, szórakozóhelyek meg éttermek nem nagyon vannak, de ez is igaz a legtöbb külvárosi lakótelepre.


Amúgy menj oda, sétálj egyet különböző napszakokban, menj be ottani boltokba, a Pólusba, és mérd fel te, hogy mennyire tetszik a hangulat.

2023. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod. Nyilván volt alapja hogy megkérdeztem vagy feltételeztem hogy régen szar lehetett. 😅 sok rosszat azonban sok jót is olvastam róla.
2023. febr. 7. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Zuglót, a Városliget környékét a Nagykörutat, a Keleti környéki és Nyugati környéki polgári negyedet, házakat Kádárék betelepítették a kisebbségiekkel.

Most is van belőlük elég.


Zugló, Kőbánya, Lőrinc, Rákospalota, stb. panel lakótelepeit is a soroksári, erzsébeti, stb. felszámolt putri-negyedekből, valamint a proli-negyedekből népesítették be.


És ja, de bizony, aki ner-ezik minden tárgyilagos kérdésnél, azokat beutalom ezennel a kisebbségiek, a proli negyedek, az afrikai, kínai, vietnámi no go zona negyedek kellős közepébe, hadd élvezzék a demagóg világképük gyümölcseit.

2023. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újpalota egyáltalán nem rossz, sőt ár/érték arányban, hangsúlyozom még egyszer ár/érték arányban (tehát nem éri Gazdagréttel, meg Pók utcával dobálózni) a legjobbak közt van. Nyilván minden betegsége megvan, mint ami a többi lakótelepnek is (szürke-monoton épületek, prolik, kutyakaki, stb.), viszont ha a főútvonalak mellett falként sorakozó házak mögé mész, láthatod, hogy meglepően parkos, zöld az egész. Ráadásul az igen erősen koncepciózus tervezés miatt jó eséllyel nem a szomszéd házban élők nappalijára fogsz látni, hanem rendes panorámád lesz a lakásból, legalábbis az egyik oldalon.


Egyébként a Páskom park és a Páskomliget utca között van eltérés, sőt talán előbbi a legjobb, utóbbi a legrosszabb része a lakótelepnek.

2023. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!