Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vásárlásnál mennyi...

Ingatlan vásárlásnál mennyi idő alatt történik meg a közművek átírása?

Figyelt kérdés
Az MVM-nél és a hulladékkezelőnél voltunk, kitöltöttük a szükséges papírokat. Innentől kezdve mennyi idő múlva lesz kész a módosított szerződés? Mikor küldik ki a végleges dokumentumokat?

2023. febr. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosra tudni, de kb. egy hónap, ha minden ok.
2023. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mostanában vettem lakást, hanem több éve, de személyesen intézve minden aznap elkészült.
2023. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten mi is elintéztünk egy nap alatt mindent, az eladóval együttesen. Vidéken azért döcögősebb...
2023. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sehova nem mentem be személyesen. Hulladék pár nap volt, vízmű és áram másfél-két hét, az mvm (gáz) meg katasztrófa. Ők egy hónap után sem válaszoltak semmit, én írtam nekik újra, akkor dobtak egy felhasználó azonosítót, meg annyit, hogy regisztráljak az online ügyfélszolgálatukra és kész. December elején indítottam, ez az e-mail múlthéten érkezett.
2023. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az MVM villany azért eltartott egy ideig, a többi nem volt hosszú menet.
2023. febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!