Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek Székesfehérvár rossz...

Melyek Székesfehérvár rossz környékei (utcái, terei), ahol semmiképp nem érdemes lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

A Kelemen Béláról és az Erzsébet út - Lövölde kereszteződéséről hallottam rosszakat, na és a buszpályaudvar környékéről.

Tudnátok még ilyeneket mondani?



2023. febr. 27. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hübner, a Mura még mindig (bár már annyira nem gáz, mint pl 5 éve)
2023. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lilluci27 ***** válasza:
70%
Rádió utca azt biztosan nem erőltetném. Kőfém lakótelep sem a legjobb, kinn van a francba. Fecskepart nem veszélyes, de mind a vasút, mind a busz nagyon messze van tőle.
2023. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A rádió utca már régen nem olyan mint anno, teljesen biztonságos.
2023. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lilluci27 ***** válasza:
78%
Biztonságos, csak messze van mindentől
2023. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Feketehegy vagy öreghegy is ugyanolyan messze van mindentől.
2023. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Fecskeparton bezárták az utolsó kisboltot is, ki is esik a városból. Köfém ltp. úgyszint. Feketehegy-Szárazrét inkább falusias jellegű, nem rossz. Mura utca, Hübner utca, Repülőtér utca a rezervátum.

Öreghegy a fehérvári Rózsadomb.

Ismerősömnek a vásárhelyi úti ltp-en már 2x lelopták a katalizátort, na, az nagyon depressziós és kieső hely.

Erzsébet úton van valami viselkedésproblémás gyereknevelő valami, a vasút környéke sem szimpatikus. Maroshegy megint kiesik, de nyugodt hely.

2023. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köfémmel inkább csak az a baj, hogy kiesik vagy sok arra a problémás ember is?
2023. febr. 28. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Munkatársam ott lakik, ő szeret ott. Én 1x voltam a köfém művházban rendezvényen, szemben a két kocsmában egész éjjel ordítottak a külföldi vendégmunkások. Állítólag van 1 lépcsőház önkormányzati lakásokkal, persze c típusúaknak. Húgom a Sarlóban lakik, az szerintem jó. Vagy a Sütő utca, Cserepes köz, Tolnai utca, József Attila út.
2023. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Fehérvár összes részének az éjszakai életét nem ismerem annyira, de tapasztalatból: a vasútállomáson, vasútállomás környékén, és a belvárosban éjszaka sajnos sok a kétes alak - cigányok, csövesek, suhancok - viszont pont ezért ilyenkor ezeken a helyeken gyakori a járőrözés! Igaz, ezt kb. 17 éve tapasztaltam, azóta nem tudom, mi a helyzet, de alapjába véve jó a közbiztonság, nem mondanám balhésnak a várost!

Híradóban hallva egyszer Szárazréten volt egy halálos kimenetelű késelés, de az családon belüli eset volt, illetve talán a Lövölde utcában volt valami tavaj!

2023. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
9 ezek a környékek ugyanilyen szarok most is 🤣
2023. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!