Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Telek/ház vásárlásról mi a...

Telek/ház vásárlásról mi a véleményetek Ercsin? Nem vagyok ott járatos. Élhető hely? Milyen az infrastruktúra, közbiztonság,közlekedés, munkalehetőség stb.?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kevés az élhető klassz helyek száma , teli dakotával . Allandó bozot erdőtűz csövesek . Derítsd fel azt a helyet többször alaposan bárhova költöznél .
2023. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de a pénztárca sajnos gátat szab a jó helyeknek,így az elérhető helyek között válogatok. Ercsi pedig 8ezres város,ezért gondoltam jónak, közel is van a fővároshoz, de nagyon gyanús nekem a 2-3 milliós építési telkek. Ócsa és Péteri még ahol vannak elérhető telkek a számomra. Ezekről valami vélemény?
2023. márc. 2. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátyja, borsodi vagyok, igaz kevésbé fertőzött faluban lakok, de még itt is 10 Milla egy telek.
2023. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, tesvír, nekem nincs bajom a cigányokkal, szinte közöttük nőttem fel. Építési teleknek van kiírva, most neten keresztül nem tudom, hogy mi a valós benne. Nameg vannak üdülő övezeti telkek, azok olcsóbbak, de kevesebb a beépíthetősége. Kevés pénzzel minden lehetőséget meg kell vizsgálni, de mindenképpen Bp. 50 km-es körzetében keresgélek.
2023. márc. 2. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Itt élünk (amúgy fehér) családként. Savanyúrétet kerüld és Tótlik Dunához közelebb eső részét, Újsor okés. Azt kell hogy mondjam, hogy ami itt nagyságrendekkel olcsóbb, mint máshol, az általában nem véletlen... Én szeretek itt lakni, falusias feeling, normálisak a szomszédaink, nem panaszkodom. Sok a cigány, ez tény, de már lassan hol nincs sok? Amíg normálisan tudunk együtt élni, engem nem zavar.
2023. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

C

.

2023. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretek itt lakni. Egyet értek az 5 hozzászólóval ráadásul rengetegen költöznek most ide csomó házat újítanak fel. Közel van Budapesthez a busz kevesebb mint egy óra alatt bent van és óránként jár, van böcsi, ovi, suli. Elég idáig a pest megye matrica, szerintem nem sokáig lesz még ennyire megfizethető most még azért az, mert rossz a híre. De tényleg nézd meg az utcát és a környéket a szomszédokat mert van jobb meg rosszabb része, mint minden településnek.
2023. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!